Yola Çıkarken Okunacak Dua


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

yolda okunacak dua, medyum, büyü bozan hoca

YOLA ÇIKARKEN OKUNACAK DUA

Sefere (yola) giderken şu beş sure, öncesinde ve sonunda besmele-î şerife ile okunmalıdır:
Nasr,İhlas, Felak, Kafirun, ve Nas sureleridir.

Yola giderken okunması gereken duaları Nebiyy-i Ekrem *sallallahu aleyhi ve sellem* Efendimiz şu şekilde buyurmuşlardır:
“Bir sefere çıktığın zaman arkadaşların içinde hâli en güzel ve azığı en bol bir kimse olmak ister misin ey Cübeyr? Öyle ise şu beş sûreyi oku: Kâfirûn, Nasr, İhlâs, Felâk ve Nâs sûrelerini. Her sûreye besmele ile başla ve besmele ile bitir.” (Heysemî, X, 134)
“Sefere (yola) çıkmayı düşünerek evinden ayrılan bir kimse yola giderken:
“Allah’ın ismiyle. Allah’a îmân ettim, Allah’a sarıldım, Allah’a tevekkül ettim, güç ve kuvvet ancak Allah’ın yardımıyladır.” derse en hayırlı bir yere çıkmakla nasiblendirilir ve kötü bir yere çıkmanın şerri ondan geri çevrilir.” (Ali el-Müttâkî, no: 17534)


Büyü Yapan, Bozan Hocalar ve Medyumlar

Büyü bozma, büyüden kurtuluş ve büyülerin her türlüsünden korunma,Büyü sihir muska sebebli eşlerin arasının açılması  ve yapılan büyünün çözümü,Aile eş dost ara açılma bebebleri ve bu sorunların giderilmesi,

Kısmet ve rızık bağlılığı sebeleri nasıl düzeltilir,İki seven İnsanın arasının açılması  tekrar bir araya gelmeleri, Sebebsiz yere işi bozulan kişiler işlerin düzeltilmesi her türlü sihrin yok edilmesi, Cinlerden sorunlu kişiler ve korkan hayalet gören ses duyanlar, Peri yeline maruz olanlar sürekli sıkıntı yaşayan insanlar, Çarpılma ve şeytan takibine düşenler uğraktan dolayı, büyü sebebli muska bozmak , Epilepsi ve sarası tutanlar sağlık sorunu yokken bu gibi sorunları yaşayanlar,

Vefk ilmi isteğe özel vefk yaptırmak kaidelerine uyularak yapılan vefk ve vefklerin her türlüsü, ruhsal ve manevi sorunları olan kişiler sebebsiz yere sorunlu yaşayanlar, Topluma uyum Sağlamayanlar sebebini bilemeyenler, Çeşitli hobileri olan kişiler normal dışı, Tiki olanlar istem ve İrade dışı davrananlar kişiler, Sevgilisinden eşinden nişanlısından arası açılanlar, İşinde başarı elde etmek isteyenler, Manen bağlı yada hiç bir sorunu yokken iktidarsızlık sorunu yaşayanlar, Eşi ile beraber olamayan eşler,

Cin peri şeytan nazarına maruz kalanlar, Nazar göz değmesi isabeti ayn olanlar, Gece korkusu olanlar biri takib ediliyor hissi peşinde sanki takibci varmış gibi davrananlar, Sevgi aşk muhabbet konularında, Aşık olduğu eşi veya sevgiliyi vefkle kendine muhabbet etmeleri İçin, Uzaga giden veya uzaklaşan eş ve sevgilinin dönmesi için, Kaybolmuş kendinden haber alınamayan kişiler için, Aşk acısı çekenler evlenmek isteyenler, Büyü sebebli işleri bağlı olanlar, Olacak işlerin sebebsiz bozulması gibi konularda yardıma ihtiyacınız varsa Medyum Kenan Teke ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmir medyum, aydın medyum istanbul medyum . Türkiyenin neresinden olursa olsun bizimle iletişime geçebilirsiniz. Medyum Kenan Teke Türkiyenin neresinde olursanız olun sizlere medyumluk hizmeti vermekten gurur duyacaktır.

0 535 368 74 57
0532 587 34 26

Çankaya / ANKARA  

medyumkenanteke@gmail.com