Yedi Tılsım Günler Ve Burçlara Göre yazılışı, günlerin tılsımı


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Yedi Tılsım Günler Ve Burçlara Göre yazılışı :
Bu Tılsımları Allah Teala Âdem aleyhisselam'a vahyetti ve bu tılsımlardaki her bir yıldızın neye faydalı olduğunu öğretti.


Birincisi Güneş Tılsımı Pazar günü; 
Bu Meliklerin ve Sultanların Tılsımıdır. Bunu yaparken mutlaka temiz olmalı güzel kokular sürünmeli ve devamlı dua ve esmaül hüsna okunup devam edilmelidir. Sonra yüksek bir yere oturup Atın eyer örtüsü veya bunu bulamazsan bir cam üzerine yazılır sonra su ile ıslatıp bolca suyla yıkayıp suyunu o kişinin yoluna dökülür (veya kastettiğin) kişinin yolu üzerine serp ve dök. Bu tılsım pazar veya cumartesi günü güneş doğarken yazılır seher vaktinde yani kuşluk vakti okumalar ve esmaül hüsna zikri tamamlanır namazı kılınır ve tılsım yazılmaya başlanır ki sonuç alasın. Kıst denilen hindistanda bulunur bu tütsüyüde unutmayalım.

İkincisi Ay Tılsımı Pazartesin günü; 
Bir insanın kalbinde sevgive muhabbetle ve aşk ateşiyle bulunmak istenirse bu harf ve tılsımları Ay Müşteri'ye bitişikken sevgi bakışı ile yazılır bu tılsım. Müşteri ve Zühre onuncu derecesinde bulunsun. Ayın beşinci (5) günü olsun ve Zührenin makamında bulunsun. Böylece yazdığın tılsımı hamam'a koy ve sonucu bekle sonuç sbırla olur sabretmesini ve şükretmesini dua ve esmalara ara vermeden okuman gerekir. Kust denilen hindistanda bulunan bu tütsüyüde unutmayalım tütsüleyelim.

Üçüncüsü Merih Tılsımı Salı günü; 
Tahrik etme, kışkırtma, ara açma kin nefret ve buğz adavet ve kişi üzerinde otorite kurmak için Siyah tavuk (veya horoz) ibiğinin kanı ile yazılır ve sararak muska hali oluşur. Eğer kendin için korunmak maksadıyla yazılırsa Merih saatinde salı günü bu tılsımı çelik bir bıçağın üzerine yazarak bir tarafa asılır evin. Eğer sevgi için veya otorite kurmak için yazmak istenirse kastedilen kişinin ismini zikredip sonrada diger ikinci tılsımı ilave edilir ve ilaveler yapılır tılsım hazır olur.Kıst denilen hindistanda yetişir bu tütsüyüde unutmayalım kullanalım.

Dördüncüsü Utarid Tılsımı Çarşamba günü; 
Eğerki birinin veya sevdiğinin dilini bağlamak istersen Utarid saatinde ve Ay Utarid'e bitişikken bu tılsımı yazılır. Şayet bir hacet gidermek ümeranın ve sultanların huzuruna girmek istersen; Müşteri yıldızının ilk doğuşunda ve Ayın onuncu (10) gününde ona sevgiyle bakarak bu tılsım yazılır ve başına bir şapka veya sarık gibi başlık giyer ve tılsım başın üzererinde ise dileğin de başarı elde edersin. Ve dua okumaya devam edersin düzenli olarak ki dileğin yerine gelsin.Ve buhuru olan mavi mukla hindistan menşei bir bitkidir.

Beşincisi Müsteri Tılsımı Perşembe günü; 
Eğer birine veya birşeye sevgi için yazmak isteyince veya ıslah olması için dilersen Ay'ın Müşteriye bitişikliğinde yazmak gerekir. Onu ıslah etmek doğruyu göstermek ve yaptığı zülmünden vaz geçirmek için bu tılsım yapılır ve bu kimse artık o kötü amellerini işleyemez sanada kendine de zulum edemez kötü ve şerli iken ıslah olmus bir insana döner artık iyi ameller yapar. Bunu yaparken amellerin güzel bedenin temiz ve elbisen pak olmalıdır. Sonra Misk ve Zaferan ile pazarlıksız alınmış bir kaba yazılır. Sonra beyaz bir sayfaya bu tılsımı yazılıp isteyen veya istenilen isme yazılır. Ve 
baska bir nüshada diğer tılsım ilave olunur. Bu Tılsım herhangi bir günde yazılabilir. Perşembe günü yapılırsa dahada güzel olur. Sonra onu sağ pazunda sende kadın da taşırsın. Eğer onu ağır ve temiz bir kaba yazar bitkisel yağ ilede yıkar ve sürahiye (veya şişeye) koyarsın dilediğin zaman ondan yüzüne sürersen Allah'ın izniyle sevdiğin kimseyi görürsün. Tütsüsü olan öd ağacı lazım

Altıncısı Zühre Tılsımı Cuma günü;
Eğer kadının kalbini çalmak ve sevgisini kazanmak istersen Ay Zühre'ye bitişik iken bu tılsım hazırlanır. Eğerki cuma günü olursa daha iyi olur. Yazma işi Misk ve Zafiran ile yapılması gerek. Tılsıma ve kendi yüzüne zambak yağı sürmek gerek. Ve tılsımı boynuna takarsın (veya üzerinde taşı) Bunu yaparken ve sürekli olarak çok temiz olman ve temiz giyinmen gerekir. Yazma işin bitene dek sürekli yıldız buhurları (tütsü) yakman gerekir ara vermeden. Başarı şanı yüce Allah'tan yeterki sen kalbini bozma verilen her dilekçede ettiğin dua da haklı ol yeterki dua mutlak icabet eder sabırlı
ol sen yeterki Allah' dua edene mutlaka icabet edecektir şeytandan gelen sese cevap verme yeterki. Beyaz lüban tütsüsü gerekli.

Yedincisi Zühal Tılsımı Cumartesi günü ;
Zühal Tılsımını yapacaksan Ay Zühale bitişikken tılsımını yaparsın Bir köle veya kadın almak istersen veya giden birini geriye çevirmek istersen Ay Zühal'e bitişikken bu tılsımı yaz. Cumartesi günü eğer Zühal'ın doğuşunda yapmak istersen kaba yani kalın bir libas giymen gerekir yatak (istirahat) odasının kapısında bulunman temiz elbise giymen gerekir ve temiz olmaman gerekir.

Bir alış veriş bozmak veya bir erkeği kadından uzaklaştırmak istersen Ay Zühal burcuna bitişik veya
mubil (zıt) veya yakın iken bu tılsımı yaz ve mezara göm. Eğer sevgi için yazmak istersen ilave diğer tılsımı yazarsın. Bir kağıda bu tılsımlar adedince yazılır. Eğer gideni çevirmek içinse yazarsın ve sürahi veya (şişe vazo) ya koy. Eger Buğz içinse diğer bir tılsım daha var onuda ilave edersin. Buğz Adavet kısaca ara açma ara bozma iki seveni iki arkadaş veya mutlu aile arasını insanların arasını bozmaya denir ama caiz deildir haksız yere yapılan mutlaka yapan ve yaptırana kesin döner. Biber ve ebu cehil karpuzu ile tütsü verilmelidir.

Tılsımların gerektirdikleri; Her bir yıldızın için gerekenler ve sevdikleri;
1- Zühal tılsımı yapalırken pis (necis) olmayı gerektirir.
2- Müşteri temizliği ve oruçlu olmayı.
3- Merih kan akıtmayı(hayvan kesmeyive bunu kanı ile yazmayı).
4- Güneş sendurus buhrunu iyi olmayı iyi işleri sever.
5- Zühre nezafeti, güzel kokuyu,tütsülemeyi.
6- Utarid reyhan ve tütsüsünü vahşi kuş tüyü ile tütsülemeyi.
7- Ay ise temizliği, helali ile iştiğal ve rızıklanmayı ve haram fiillerden sakınmayı gerektirir.
Yoksa bu yıldızlar ve tılsımlardan sonuç alınmaz şartlarına uymak gerekir.Ve güler yüzlü olmayı (sevgi ile bakmayı). Bu kaide ve kurallar bozulursa sonuç beklemek olmaz eksik iş tutarsız ve geçersizdir.