T harfi ile başlayan rüya tabiri


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Tabanca:
 Tabanca kullanmak, bir iftira durumuna; tabanca satın almak, bir dedikodu haberine; tabanca temizlemek, bir işe girişime; tabanca ile belli bir hedefe ateş etmek, ihtirasa; tabanca ile vurulmak, karşı cinsden birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna işarettir.
Tabela: Rüyada tabela görmek, iş hayatınızda, özel hayatınız sebebiyle bir başarısızlığa uğramakta bulunduğunuzu gösterir.
Tablo: Rüyada ünlü bir ressamın tablosunu görmek, uzun zamandan beri kurduğunuz düşlerin kısa zaman içinde gerçekleşeceğine işarettir.
Tabur: Rüyada askeri bir tabur görmek, yakında şansınızın çok açılacağına işarettir.
Tabure: Rüyanızda bir tabure görmek, yaz günlerini deniz kenarında istirahat içinde geçireceksiniz demektir.
Tabak: Rüyada boş tabak, bir müddet için üzüntüye; dolu tabaksa, küçük olaylarla birbirini izleyen şansa işarettir.
Tabut: Tabut, güçlükleri yenmeye, galibiyete işarettir. Tabutu açık görmek, zorlukların dikkatsizlikten ileri geldiğine; tabutun içinde birisi varsa, yakında ondan sağlık haberi alınacağına; içindeki yabancı biriyse, ileride iyi bir dostluk kurulacağına işarettir.
Taç: Rüyada taç giydiğini görmek, çok yakında büyük bir murada kavuşacağına; başkasını taç takarken seyrederse, rakipleri arasında yüksek bir mevkiye geleceğine işarettir.
Takvim: Rüyada takvim görmek, servete kavuşacağına; rüyasında doğum tarihini düşünmek, aklında olmayan büyük bir servete varis olacağını gösterir.
Taht: Rüyada taht görmek, en yüksek mevkiye erişeceğinizi gösterir. Tahta oturmak, yüksek bir makam sahibi olacağınıza işarettir.
Tahta kurusu: Rüyanızda tahta kurusu görmek, etrafınızın zararlı kişilerce çevrilmiş olduğuna işarettir.
Taka: Rüyada taka görmek, arzularınızın az da olsa gerçekleşeceğini gösterir.
Takunya: Rüyada takunya görmek, işlerinizin ağır bir tempoda ilerlediğine işarettir.
Tarçın: Rüyada tarçın görmek, üzüntülü bir haber alınacağına işarettir.
Tambur: Rüyada tambur görmek, boş ve batıl şeylere, zinaya, zar ve satranç oyununa işarettir.
Tandır: İnsan kendi evindeki tandırını yıkılmış veya viran görürse, şerre uğrar. Tandırla ekmek pişirip, yiyen kimsenin rızkı artar.
Tarhana: Rüyada tarhana çorbası içmek, o kimsenin tasa ve sıkıntıya maruz kalmasına işarettir.
Tarak: Tarak görmek genç ve bekar bir kız için; mesut olacağı bir erkekle izdivaca; bekar bir erkek için; şiddet ve sıkıntıya veya sabırlı bir kadına işarettir.
Tarla: Rüyada görülen tarla veya çiftlik, çok hayırlı rızka işarettir.
Tas: Rüyada tas vb. şeyleri görmek, çok güzel bir kadınla tanışmaya işarettir.
Tencere tava: Tava veya tencere gören kimse; denizde bulunuyorsa, boğulmasına işarettir.
Tavla oyunu: Rüyada bir arkadaşı ile tavla oynamak; manen yüksekliğe ve izzete işarettir.
Tavşan: Rüyada hızlıca koşan bir tavşan görmek, saklanması gereken bir sırra işarettir. Tavşanı avlamak, endişe ve şüphe içinde geçecek bir zamanın yaklaştığını; satmak, satın almak veya pişirip yemek hafif bir hastalıkla yorumlanır.
Taş: Rüyada taş görmek, düğün ya da nişan haberi olarak yorumlanır.
Tazı: Rüyada tazı görmek, işlerinizde hızla başarı kazanacağınıza işarettir.
Tebeşir: Rüyada tebeşir görmek, son zamanlarda sağlığınızı çok ihmal ettiğinizi gösterir.
Teneke: Rüyada teneke görmek, hayırlı olmayan bir kazanca işarettir.
Tekerlek: Rüya sahibinin yaptığı ve yapacağı bütün işlerinin iyiye doğru dönmesiyle yorumlanır.
Telgraf: Rüyada telgraf almak, uzaktan gelecek iyi haberlere işarettir.
Teleskop telefon: Rüyada teleskop veya telefon görmek; çok güzel bir habere, miras veya yüksek bir makama erişmeye, teleskopla ay ve yıldızlara bakmak; çok şerefli ve yüksek bir makama veya o makamdakilerle hoş sohbete işarettir.
Tepe: Rüyada dik bir tepeye tırmanmak; çok zor bir işi üzerine alıp başaracağına, arkadaşlarıyla tırmanıyorsa; istemeyerek bir işi veya borcu görev olarak kabul edeceğine işarettir.
Tereyagı: Rüyada tereyağı tartılıyor, alınıyor veya satılıyorsa, genç yaştaki erkekler için; işlerinde başarı elde etmek için daha dikkatli olması gerektiğine, genç bir kız görüyorsa; hiç istemediği bir iş için zorlanacağına, olgun yaştaki kadınlar; için dikkatli olmasına işarettir. Eğer tereyağlı bir ekmek yemişse, bu rüya herkes için iyi bir talih ve rızıktır.
Terzi: Rüyada terzi görmek, adalet sahibi bir kimseyle tanışılacağına işarettir.
Tesbih: Rüyada tesbih görülmesi; rüyasının çok hayırlı olduğuna, tesbihin kopması veya tanelerinin dağılması rüya sahibi için bir üzüntüye sebep olacak demektir.
Teyze: Rüyada teyze görmek, hayırlı bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya işarettir.
Tırnak: Rüyada tırnak kesmek veya dişlerini tırnağıyla koparmak kötü bir alamettir.
Tilki: Rüyada tilkiye binildiğini görmek, sıkıntı ve tasaya düşülmesine; tilkiden indiğini görmek de pek iyi bir şekilde yorumlanmaz.
Timsah: Timsahın karada yürüdüğünü görmek, onun çok tehlikeli düşmanları bulunduğuna; timsahı öldürürse, düşmanlarına üstün geleceğine işarettir.
Tiyatro: Rüyada sahne veya herhangi bir temsilde rol almak; genç bir erkek için elde edilecek bir ihtirasa, orta yaşta ise; yakında birisiyle tanışacağına, genç bir kadın ise; çok sevineceği bir değişikliğe, daha yaşlı ise; sevdiği bir arkadaşı tarafından hayal kırıklığına işarettir.
Topal: Rüyada kendisini topal olarak ve koltuk değneğiyle görürse; arkadaşlarının yardımı ile güçlükleri önleyeceğine, sadece topal olarak görürse bu pek hayra sayılmaz.
Toplu iğne: Bu rüya üzücü bir olaya işarettir. Toplu iğneler içinde kendisini görmesi, aslında pek önemli olmayan üzücü olaylara işarettir.
Toz: Rüyada tozların eşyalar üzerine konmuş olduğunu görmek, mala işarettir. Yerle gök arasında toz olduğunu görmek, o kimsenin çok karışık bir işle karşı karşıya bulunduğuna ve içinden nasıl çıkacağını bilememesine işarettir. Elbiselerinin tozlarını silkelemesi o kimsenin fakir veya ömrünün uzun olmasına işarettir.
Tramvay: Rüyada tramvay, pek iyi bir rüya olarak yorumlanmaz. Çünkü kaba bir kişi ile ağır bir tartışmaya işarettir.
Trampet: Rüyada trampet sesi duymak, pek yakında birçok önemli olayın gerçekleşeceğini haber verir.
Tren: Rüyada tren görmek; işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın olacağına, trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile rüya sahibinin iyilik göreceğine, bilmediği yolculuklarda trende olmak; çok önemli sonuçlar alınacak bir toplantıya davetiye alınacağını gösterir.
Tuz: Rüyada tuz, zahmetsiz ve emeksiz mala, iki dargın kimse arasında görülen tuz da onların barışmalarına işarettir.
Tüfek: Rüyada tüfek kullanmak, akraba ve dostluk arasında anlaşmazlık ve kavga çıkacağına, kötü haberlere işarettir.
Tülbent: Rüyada herhangi bir tülbent, izzet, şeref ve büyüklüğe işarettir.
Tünel: Tünel içinden trenle geçmek, üzüntülü ve tasalı geçen günlerin sona ereceğine, feraha ve huzura kavuşacağına işarettir.
Tüy: Rüyada tüy görüp eline almak, genç bir erkek için; en güzel arzusunu kolaylıkla elde etmesine, kadınlar için; tüy yeni bir aşk macerasına atılacağına işarettir