Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.Tabanca:
 Tabanca kullanmak, bir iftira durumuna; tabanca satın almak, bir dedikodu haberine; tabanca temizlemek, bir işe girişime; tabanca ile belli bir hedefe ateş etmek, ihtirasa; tabanca ile vurulmak, karşı cinsden birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna işarettir.
Tabela: Rüyada tabela görmek, iş hayatınızda, özel hayatınız sebebiyle bir başarısızlığa uğramakta bulunduğunuzu gösterir.
Tablo: Rüyada ünlü bir ressamın tablosunu görmek, uzun zamandan beri kurduğunuz düşlerin kısa zaman içinde gerçekleşeceğine işarettir.
Tabur: Rüyada askeri bir tabur görmek, yakında şansınızın çok açılacağına işarettir.
Tabure: Rüyanızda bir tabure görmek, yaz günlerini deniz kenarında istirahat içinde geçireceksiniz demektir.
Tabak: Rüyada boş tabak, bir müddet için üzüntüye; dolu tabaksa, küçük olaylarla birbirini izleyen şansa işarettir.
Tabut: Tabut, güçlükleri yenmeye, galibiyete işarettir. Tabutu açık görmek, zorlukların dikkatsizlikten ileri geldiğine; tabutun içinde birisi varsa, yakında ondan sağlık haberi alınacağına; içindeki yabancı biriyse, ileride iyi bir dostluk kurulacağına işarettir.
Taç: Rüyada taç giydiğini görmek, çok yakında büyük bir murada kavuşacağına; başkasını taç takarken seyrederse, rakipleri arasında yüksek bir mevkiye geleceğine işarettir.
Takvim: Rüyada takvim görmek, servete kavuşacağına; rüyasında doğum tarihini düşünmek, aklında olmayan büyük bir servete varis olacağını gösterir.
Taht: Rüyada taht görmek, en yüksek mevkiye erişeceğinizi gösterir. Tahta oturmak, yüksek bir makam sahibi olacağınıza işarettir.
Tahta kurusu: Rüyanızda tahta kurusu görmek, etrafınızın zararlı kişilerce çevrilmiş olduğuna işarettir.
Taka: Rüyada taka görmek, arzularınızın az da olsa gerçekleşeceğini gösterir.
Takunya: Rüyada takunya görmek, işlerinizin ağır bir tempoda ilerlediğine işarettir.
Tarçın: Rüyada tarçın görmek, üzüntülü bir haber alınacağına işarettir.
Tambur: Rüyada tambur görmek, boş ve batıl şeylere, zinaya, zar ve satranç oyununa işarettir.
Tandır: İnsan kendi evindeki tandırını yıkılmış veya viran görürse, şerre uğrar. Tandırla ekmek pişirip, yiyen kimsenin rızkı artar.
Tarhana: Rüyada tarhana çorbası içmek, o kimsenin tasa ve sıkıntıya maruz kalmasına işarettir.
Tarak: Tarak görmek genç ve bekar bir kız için; mesut olacağı bir erkekle izdivaca; bekar bir erkek için; şiddet ve sıkıntıya veya sabırlı bir kadına işarettir.
Tarla: Rüyada görülen tarla veya çiftlik, çok hayırlı rızka işarettir.
Tas: Rüyada tas vb. şeyleri görmek, çok güzel bir kadınla tanışmaya işarettir.
Tencere tava: Tava veya tencere gören kimse; denizde bulunuyorsa, boğulmasına işarettir.
Tavla oyunu: Rüyada bir arkadaşı ile tavla oynamak; manen yüksekliğe ve izzete işarettir.
Tavşan: Rüyada hızlıca koşan bir tavşan görmek, saklanması gereken bir sırra işarettir. Tavşanı avlamak, endişe ve şüphe içinde geçecek bir zamanın yaklaştığını; satmak, satın almak veya pişirip yemek hafif bir hastalıkla yorumlanır.
Taş: Rüyada taş görmek, düğün ya da nişan haberi olarak yorumlanır.
Tazı: Rüyada tazı görmek, işlerinizde hızla başarı kazanacağınıza işarettir.
Tebeşir: Rüyada tebeşir görmek, son zamanlarda sağlığınızı çok ihmal ettiğinizi gösterir.
Teneke: Rüyada teneke görmek, hayırlı olmayan bir kazanca işarettir.
Tekerlek: Rüya sahibinin yaptığı ve yapacağı bütün işlerinin iyiye doğru dönmesiyle yorumlanır.
Telgraf: Rüyada telgraf almak, uzaktan gelecek iyi haberlere işarettir.
Teleskop telefon: Rüyada teleskop veya telefon görmek; çok güzel bir habere, miras veya yüksek bir makama erişmeye, teleskopla ay ve yıldızlara bakmak; çok şerefli ve yüksek bir makama veya o makamdakilerle hoş sohbete işarettir.
Tepe: Rüyada dik bir tepeye tırmanmak; çok zor bir işi üzerine alıp başaracağına, arkadaşlarıyla tırmanıyorsa; istemeyerek bir işi veya borcu görev olarak kabul edeceğine işarettir.
Tereyagı: Rüyada tereyağı tartılıyor, alınıyor veya satılıyorsa, genç yaştaki erkekler için; işlerinde başarı elde etmek için daha dikkatli olması gerektiğine, genç bir kız görüyorsa; hiç istemediği bir iş için zorlanacağına, olgun yaştaki kadınlar; için dikkatli olmasına işarettir. Eğer tereyağlı bir ekmek yemişse, bu rüya herkes için iyi bir talih ve rızıktır.
Terzi: Rüyada terzi görmek, adalet sahibi bir kimseyle tanışılacağına işarettir.
Tesbih: Rüyada tesbih görülmesi; rüyasının çok hayırlı olduğuna, tesbihin kopması veya tanelerinin dağılması rüya sahibi için bir üzüntüye sebep olacak demektir.
Teyze: Rüyada teyze görmek, hayırlı bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya işarettir.
Tırnak: Rüyada tırnak kesmek veya dişlerini tırnağıyla koparmak kötü bir alamettir.
Tilki: Rüyada tilkiye binildiğini görmek, sıkıntı ve tasaya düşülmesine; tilkiden indiğini görmek de pek iyi bir şekilde yorumlanmaz.
Timsah: Timsahın karada yürüdüğünü görmek, onun çok tehlikeli düşmanları bulunduğuna; timsahı öldürürse, düşmanlarına üstün geleceğine işarettir.
Tiyatro: Rüyada sahne veya herhangi bir temsilde rol almak; genç bir erkek için elde edilecek bir ihtirasa, orta yaşta ise; yakında birisiyle tanışacağına, genç bir kadın ise; çok sevineceği bir değişikliğe, daha yaşlı ise; sevdiği bir arkadaşı tarafından hayal kırıklığına işarettir.
Topal: Rüyada kendisini topal olarak ve koltuk değneğiyle görürse; arkadaşlarının yardımı ile güçlükleri önleyeceğine, sadece topal olarak görürse bu pek hayra sayılmaz.
Toplu iğne: Bu rüya üzücü bir olaya işarettir. Toplu iğneler içinde kendisini görmesi, aslında pek önemli olmayan üzücü olaylara işarettir.
Toz: Rüyada tozların eşyalar üzerine konmuş olduğunu görmek, mala işarettir. Yerle gök arasında toz olduğunu görmek, o kimsenin çok karışık bir işle karşı karşıya bulunduğuna ve içinden nasıl çıkacağını bilememesine işarettir. Elbiselerinin tozlarını silkelemesi o kimsenin fakir veya ömrünün uzun olmasına işarettir.
Tramvay: Rüyada tramvay, pek iyi bir rüya olarak yorumlanmaz. Çünkü kaba bir kişi ile ağır bir tartışmaya işarettir.
Trampet: Rüyada trampet sesi duymak, pek yakında birçok önemli olayın gerçekleşeceğini haber verir.
Tren: Rüyada tren görmek; işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın olacağına, trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile rüya sahibinin iyilik göreceğine, bilmediği yolculuklarda trende olmak; çok önemli sonuçlar alınacak bir toplantıya davetiye alınacağını gösterir.
Tuz: Rüyada tuz, zahmetsiz ve emeksiz mala, iki dargın kimse arasında görülen tuz da onların barışmalarına işarettir.
Tüfek: Rüyada tüfek kullanmak, akraba ve dostluk arasında anlaşmazlık ve kavga çıkacağına, kötü haberlere işarettir.
Tülbent: Rüyada herhangi bir tülbent, izzet, şeref ve büyüklüğe işarettir.
Tünel: Tünel içinden trenle geçmek, üzüntülü ve tasalı geçen günlerin sona ereceğine, feraha ve huzura kavuşacağına işarettir.
Tüy: Rüyada tüy görüp eline almak, genç bir erkek için; en güzel arzusunu kolaylıkla elde etmesine, kadınlar için; tüy yeni bir aşk macerasına atılacağına işarettir