Şifalı Bitkiler R, rezene,


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

Ravend mide bağırsak gaz ve şişkinlikllerine iyi gelir.Siroz ve verem de faydalıdır, bağırsak tembelliğine, sindirim sistemine, iştah açıcı, karaciğer hastalıklarına, egzamaya, sedef ve kurdeşene, Müshil olarak da kullanılır. Ravend, kara helile, koruk şerbeti ve peynir suyu ile içildiğinde kurdeşeni döker.
Reyhan çiçeği kime verilirse alsın kabul etsin reddetmesin zira taşıması hafif kokusu güzeldir, gaza iyidir yürek çarpıntısına kokusu çok güzeldir basura iyi gelir.
Rezene bir çok hastalığa iyi gelir bilhassa iç hastalıklarda göze suyu damlatılırsa şifa verir raziyane ve sinameki mülazemet ediniz zira bunlar ölümden başka her derde şifadır.
Roka İdrar söktürür, Cinsel gücü uyarır, kanı temizler karında birikmiş suyu atar  Sıtmada faydalıdır, Safrayı atar  mafsal iltihaplarını giderir. Karaciğer ve dalak hastalıklarında şifalıdır. Sarılığı keser. Karaciğer ağrısını giderir. İştah açıcıdır, hazmı kolay eder.