Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Perşembe gününün ilk saati: Müşteri kevkebinin özel günü ve saatlarının canlılardaki etkisi. Bu uydu (yıldız) kırmızıya çalan bir renkte görülür.Perşembe Müşteri Yıldız Saati ilk saattır .Müşteri yıldızı altıncı gök katı kevkebidir. Çıkış burcu da Yay burcudur. Günü de Perşembe günüdür. Vekil Melaikesi de (israfil) dir. İlahi güzel adlardan esmaül hüsnalardan intisabi olan isimler (Ya Kebir - Ya Müteal) dir.Tasarlayıp yapmak istediğin bir işi yapmadan önce, ilkten Allah'a sonra da vekil melaikesi İsrafil'den yardım istemelisin ? Çünkü ameller şartlara bağlıdır, kimki bu şartları bi hakkın yerine getirir yaparsa ameli kolaylıkla tamamlanmış olur. İşte bu amellerin biride tesbihtir.
Bu yıldız (kevkeb) Altıncı felekten çıkar, her burçta 13 ay kalır, Bütün feleklere yani gök katlarına 13 senede bir uğrayarak geçer. Allah daha iyisini bilir. Müşteri kevkebi yani yıldızı atfedilen yada tensib edilen sıfatlar şunlardır. İncelik, ve yumuşaklık, merhamet, yeterli kamil akıl, bilim, hilim, hikmet, cömertlik, misafir perverlik, haya, tevazu, kalb cömertliği, kalb temizliği, yüz güzelliği, vücud temizliği, elbise temizliği, alim, hakim, hükümdarların müdahelesi gibi sıfatlardır.