Pazartesi Ay Yıldız saati,


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

Pazartesi gününün ilk saati: Ay (Kamer) kevkebinin özel günü ve saatlarının canlılardaki etkisi: Ay Dünyamız göğünde bulunan ve beyaz renkte görülen kevkebtir (yıldız) Bu uyduya nisbet edilen gün Pazartesi günüdür. Ay ile ilgili burçta (Yengeç) burcudur. Vekil Melaikesi de Allah'ın selamı üzerine olsun (Cebrail) dir. İlahi güzel adlardan, esmaül hüsnalar intisabi olanlarda
(Ya Rahman - Ya Rahim) dir. birinci esma ül hüsna sayısı 298 ikincisi ise 258 dir. Ayın özel günü olan pazartesi gününde tasarlamış olduğun her hangi bir işi yapmak için, işe başlamadan önce Allah'tan ve onun vekil Melaikesi olan Meleğinden tesbihte bulunarak yardımlarını dilersin ? işe başlamadan önce ve işi yaptıktan sonra dahi tesbihi yazar ve ona göre amel edersin, zira amellerşartlara uymakla gerçekleşir. Bu şartları tam iabetle yerine getirenlerin tasarlayıp diledikleri işleri vekil Melaike yönünden tamamlanır.
 
Bu uydu kamer birinci felekten çıkar, her burçta 2 ve 1/3 gün kalır, göğün bütün katlarına 28 veya 29 günde uğrayarak geçer. Bu yıldız ile ilişkisi olan sıfatları şunlardır. Acizlik, zayıflık, korkaklık, çekingenlik, yalan haberler, gıybet, fitne fücurluk, duyulması hoş olmayan şeyler, hastalık, yapılacak işlerde süratli ve güçlü hareket etmek gibi sıfatlardır.
Ay gününün bu ilk satından itibaren yapılacak uygun işlerden Denizde yapılacak yolculuk, gemilere gereken aletlerle donatıp yola hazırlamak, geminin boyanması, ok ve direklerini yerleştirmek, gemi dümenini yerine koyup hazırlamak, yelkenleri, bağlayıp gemiyi harekete hazır tutmak, gemi aletlerini almak ve satmak, bu ve buna benzer işler için bu günün ilk saati en iyi ve uygun bir saattir. 
 
Kamer kevkebi (Ay) beyaz parlak bir kevkeptir. Çıkış yeri Öküz ve yengeç burçlarıdır. Bu yıldızın günü olan pazartesi günü içinde ve ilk saatinde yapılan her iş başarılıdır. Bu yıldızın öküz burcundaki şerefli basamağında bulunurken yani süreyya topluluğu durağında sekizinci derecede ise bazıları buna altıncı derecede demişlerdir.