N harfi ile başlayan rüya tabiri


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Nabız: Rüyada nabız attığının görülmesi, hayat ve sağlık haberlerinin alınacağına işarettir.
Nadas: Rüyada nadas edilmiş toprak görmek, arzularınızın gerçekleşmesi için bir süre daha beklemeniz gerektiğine işarettir.
Naftalin: Rüyada naftalin görmek, bir büyüğünüzden ummadığınız bir zamanda ve de ummadığınız bir miktarda maddi yardım göreceğinize işarettir.
Nakarat: Rüyada bir şarkının nakaratını dinlediğinizi görmek, sizin bir sinir kliniğinde tedavi görmeniz gerektiğine işarettir.
Nakış : Rüyada nakış işlediğinizi görmek, işlerinizde başarıya ererken aşk hayatınızda büyük bir yenilgiye uğrayacağınıza işarettir. Nakışı başkası işliyorsa, başınıza gelecek bir olaydan ötürü karakola, mahkemeye veya hastahaneye düşeceksiniz demektir.
Namaz: Rüyada kıbleye karşı namaz kıldığını görmek, dünya ve ahirette hayra işarettir. Kıbleden başka tarafa namaz kıldığını görmek, din yolundan ayrılacağınızı gösterir. Başlamış olduğunuz namazı yarıda bıraktığınızı görmek muratlarınızın şimdilik gerçekleşmeyeceğini; cenaze namazı kıldığınızı görmek, uzun ömürlü olacağına işarettir.
Nalband: Rüyada bir nalband görmek, çok iyi haberlerin geleceğini müjdeler.
Nane: Rüyada nane gördüğünüz günün ertesi günü hoş bir durumla karşılaşacaksınız demektir.
Nar: Olmuş narları toplamak, servete, hamlarını toplamak hastalık, elem ve kedere işarettir.
Nazarlık: Rüyada nazarlık görmek, takmak veya asmak, birbirini kovalayan çok iyi müjdeli haberlere işarettir.
Nefes: Rüyada fazla nefes aldığını görmek, genellikle can sıkıntısına işarettir. Rüyada nefes darlığının çekilmesi artık sıkıntılardan kurtulma yolunun açılacağına işarettir.
Nehir: Rüyada nehir veya ırmak görmek, kadri-şanı çok yüksek bir kimseye işarettir. Görülen nehrin suyu karışık ve çamurluysa, büyük bir sıkıntıya işarettir.
Nezle: Rüyada nezle olduğunuzu görmeniz, hayatta metin davranmanız gerektiğine işaretti
Ney: Rüyada ney veya kaval çalmak, oyun ve eğlenceye, bazen de ferahlık ve sevince işarettir. Ney çalmak hasta için ölüme; çocuk isteyen için çocuğa kavuşmasına işarettir.
Nine: Rüyada nine görmek, rüyaların en hayırlılarından biridir. Büyük bir neşe, sağlık ve varlık kaynağı olarak yorumlanır.
Nişanlanmak: Rüyada tanımadığınız birisiyle nişanlanmak, iyi bir haberle karşılaşacağınızı gösterir. Nişan bozulması ise rüya tabirlerince pek hayra yorulmaz.
Nikah: Uykuda bir kimse hiç tanımadığı bir kadınla nikahının kıyıldığını görürse, onun, oruç veya namaz gibi farzları yerine getirmesi gerektiğine işarettir.
Nikah memuru: Rüyada nikah memuru görmek, bekar bir kimse için izdivaca; evliler için ayrılığa veya başka bir kimsenin kendisiyle kontrat imzalayacağına işarettir.
Nilüfer: Rüyada nilüfer çiçeklerini görmek, evli olmayanlar için çok güzel geçecek bir balayını müjdeler. Evliler için eğlenceli bir tatile işarettir. Rüyada nilüfer toplamak zor bir işin sonunda başarıya ulaşacağını gösterir.
Nuh Peygamber: Rüyada Nuh peygamberi görmek, ömrünün uzun olmasıyla yorumlanır.
Nohut: Rüyada nohut görmek, bugünlerde iyi bir iş haberi alacağınıza işarettir.
Noter: Rüyada noter görmek, pek iyiye yorumlanmaz. Hareketlerinize dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir.
Nişaşta: Rüyada nişasta görmek, evlilik işareti olarak yorumlanır.
Numara: Rüyada rakam görmek, serbest ticarette iyi bir talihe işarettir.
Nur: Rüyada nur görmek, aydınlık ve doğru yola işarettir. Kafir bir kimse karanlıktan aydınlığa çıkarsa islamla Allah’a yakınlığı keşfeder. Aydınlıktan sonra karanlığa çıkarsa, fakirlikten zenginliğe, delaletten sonra doğru yola, isyandan sonra tövbeye işarettir