Muska Nasıl Bozulur ?


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

Muska Nasıl Bozulur ?

Merhabalar. Bugün sizlere muska nasıl bozulur bunu anlatacağım.
Öncelikle daha önce yaptırdığınız muskayı mı bozdurmaya çalışıyorsunuz yoksa yakınınıza veya bizzat size yapılan bir muskayı mı bozdurmak istiyorsunuz bunu göz önünde bulunduralım. Çünkü bu ikisi çok farklı ve dikkat edilmesi gereken husulardan biri. Şimdi sizlere " Muska Nasıl Bozulur ? " sorusunun cevabını vermeye çalışacağım.

Öncelikle internette muska nasıl bozulur sorusuna cevap ararken çok fazla yanlış kaynaktan yanlış bilgilere ulaşabilirsiniz. Fakat en iyi medyum kenan teke sizlere bu işin aslını ve doğru yolunu gösterecek.

Biraz önce bahsettiğim yanlış kaynaklarda genel olarak bir muskanın bozulması için gerekli olan şeyin büyü veya tılsım olduğu yazıyor olabilir. Fakat bazı durumlarda büyü veya tılsımların muskadan daha zararlı olduğu bilinen bir gerçektir. Bu yanlış kaynaklardan ulaşılan sahte medyumlar kendisine danışan kişilerden fazla fazla para almak için değişik yöntemler uygulamaya çalışıyorlar. Bu sahte medyumlardan uzak durulmalı ve medyum'unuzu seçerken iyice araştırarak gerekirse daha önce araştırdığınız medyum'a giden kişilerden gideceğiniz medyuma referans olup olmayacaklarını sorabilirsiniz. Medyum Kenan Teke engin deneyim ve birikimiyle sizlere yardımcı olmakta gurur duyacaktır.

Şimdi anlatacağım muska bozma yöntemlerinden yalnızca bir tanesi yapılan güçlü muskayı bozmaya yetmeyebilir. Bu yüzden sayacağım yöntemlerin hepsini denemenizde fayda var.medyum, muska nasıl bozulur

Muska nasıl bozulur ( birinci yöntem ) ; İptal-i Nüsha'dır.
Medyum Kenan Teke gibi büyü, tılsım, vefk, muska ilmi gibi konularla ilgilenen eski alimlerin iptali nusha olarak adlandırdıkları bu muska bozma yolu, kağıt ve kalem ile uygulanır. Öncelikle abdest alınız ve her işe başladığımız gibi bu işleme de besmele çekerek başlayınız. Kağıdın temiz beyaz ve kalemin ise iç ve dışı kara olması gerekmektedir. Sessiz, yarı karanlık dünya ışığından olabildiğince uzaklaşılmış sessiz bir ortamda kıbleye dönük bir vaziyette diz üstü çökerek kağıdın üst tarafına " Ya Rahmân Ya Rahîm, sana geldi bu kulun, dertlerinden âzât et, muskayı boz Allah'ım. " yazarak (yazarken içinizden tekrar edin) ardından 3 kez besmele-i şerif okuyun. 3 kez de felak suresi okuduktan sonra kağıdın ortasına "Muskanın hükmü bitsin, sana geldim Ya Fettâh, senin hikmetin sonsuz, bu muska iptal olsun, senden gelen dert değil, boyun eğdim kapına, sana gönül verenler, çıkacaktır yarına, sen gönlümün sultanı, bense aciz bir kulum, sen gören gözlerimsin, sensin kanadım kolum, hüküm senden Allah'ım, hükümsüz kıl muskayı, hakem sensin Allah'ım, hakim sensin Allah'ım. Âmin." yazın. kağıdın alt kısmına 3 kez "Amin" yazın ve kağıdı 4 kez katlayın.  İnşallah muska bu sayede bozulacaktır. Elinize bir muska geçtiyse Ayetel kürsi okumadan üzerine sakın açmayın. Daha derin çözümler için ise yetenekli bir medyum ile iletişime geçmeniz daha iyi olacaktır.


Türkiyede bulunan en iyi medyum Kenan Teke aklınıza takılan bütün sorularda sizlere gerek telefonla gerek yerinde olarak destek sağlayacaktır. 0 535 368 74 57   0532 587 34 26 Çankaya / ANKARA