Muhabbet büyüsü nedir, celb etme


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Muhabbet Büyüsü:
Karı koca (Eşler) veya sevgililer, bir birini görülmemiş bir aşkla sevmesi bir an onsuz duramamak ve çok büyük bir aşk ateşiyle yanması aşırı isterik olması Kocanın karısından (sevgilisinden) bir an bile olsun ayrılmak istememesi gibi durumlar. aşırı seks isteği yapması, karısına veya sevgilisine körü körüne itaat etmesi ve her dediği ve isteğini yerine getirmesi fazlasıyla itaatkar olması ne derse iyi kötü ayırt etmeden yapması ve uygulaması, hatalı bile olsa her şekilde onu arzuladığını söylemesi ve peşinden ayrılmaması onu izleyip takip etmesi. karşışında konuşamaz hale gelmesi  her denileni kabul etmesi gibi şeyler, bu gibi büyülerin etkisindendir.

Aşk Vefki: Eşiniz ya da sevgiliniz ile olan aşk ilişkinizin sadakat ve bağlılık çerçevesinde devam etmesi ve dış etkenlerden dolayı yıpranmaması için uygulanan bir vefktir.
 
Kısmet Vefki: Hem aşk, hem de sosyal ve ekonomik hayat anlamında huzur ve refah sağlayıp,  hayattanu umduklarınızın bir bir elinize geçmesine sebep olacak şifrelere sahip bir vefktir.                                    
 
Zihin açıcı vefk: Beyindeki olumsuz düşünce dalgasını nötralize ederek zihninizi berraklaştırıp olumlu düşünce gücünüzü hat safhalara taşıyıp, karşılaştığınız fırsatları en iyi şekilde değerlendirmenize sebep olacak bir vefktir.
 
İptal Vefki: Metafiziksel alemden kaynaklanan her hangi bir olumsuzluğu izale ederek durumu lehinize çevirecek özelliklere sahip bir vefktir.                                     
 
Çekim Vefki: Radyolojik tesir gücünüzü artırıp olmasını istediğiniz şeylere kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak, şans ve kısmet önündeki enerjileri tamamıyla kaldıracak bir özelliğe sahip olan vefktir.                                

Koruyucu Vefk: Gerek fiziksel gerekse metafiziksel alemden kaynaklana bilecek büyü muska cinler her türlü tehlikeye karşı koruyucu bir özelliğe sahiptir.                    

Özel Vefk: Vefk ilmi Hudutsuz denilebilecek kadar geniş bir ilimdir bu sebeple kendi belirleyeceğiniz özel bir amaca yönelik vefk düzenlemek mümkündür. Burda önemli olan vefkin çalışması ve vefk'e yazılan seçilmiş Allah'ın güzel isimlerini okumak ve dilimizden düşürmemek lazımdır konumuzla ilgileri olan esmalar.                   

Genel Vefk: İçinde hem çekim hemde koruyucu şifrelerin bulunduğu, günlük hayatta karşınıza çıkacak her türlü tehlikeyi bertaraf edip aklınıza bile gelmeyecek menfaat kapılarını açacak bir özelliğe sahiptir.