Muhabbet büyüsü nedir, mum büyüsü


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Muhabbet Büyüsü:
Karı koca (Eşler) veya sevgililer, bir birini görülmemiş bir aşkla sevmesi bir an onsuz duramamak ve çok büyük bir aşk ateşiyle yanması aşırı isterik olması Kocanın karısından (sevgilisinden) bir an bile olsun ayrılmak istememesi gibi durumlar. Eşinin her dediğine körü körüne itaat etmesi. Ayrı kalınca acı çekmesi özlem ve aşk acısı içersinde yanması aklından her zaman sevdiğinin olması ondan başka bir şey düşünememesi muhabbet büyüsünün belirtileridir.

Aşırı seks isteği yapması, karısına veya sevgilisine körü körüne itaat etmesi ve her dediği ve isteğini yerine getirmesi fazlasıyla itaatkar olması ne derse iyi kötü ayırt etmeden yapması ve uygulaması, hatalı bile olsa her şekilde onu arzuladığını söylemesi ve peşinden ayrılmaması onu izleyip takip etmesi. Karşışında konuşamaz hale gelmesi  her denileni kabul etmesi gibi şeyler, bu gibi büyülerin etkisindendir.


Mum Büyüsü :
Sevdirilmek istenen kişinin niyetine zühre yıldız saatinde başlamak üzere bu niyetle önceden hazırlanmış bi mum hazır bekletilir.  Bu mum üzerine istenen kişinin annesinin adı ve isteklinin kendi isimbilgileri yazılır. Bunun üzerine de binbir Esma okunur. Gece yarısından sonra büyüyü yapan kimse, 'Bu mum nasıl yanıyorsa, sende benim için öyle yan' aklında kalbinde beyninde ruhunda her düşüncende ben oluyum başka bir şey düşüneme diye niyet alınır niyet sonrası okumasıda yapıldıktan sonra mumu yakarsın. Ama mumun yedide biri yanınca söndürür. Ertesi gece yine aynı esmaları okumayı tekrarlar. Böylece mumu yedi gecede yakar. Erimiş mumu da harlı ateşe atar ve yine aynı sözleri tekrarlar. Böylece o insan sevgiden yana yana çıkagelir tamamen düşünceleri değişir kişiyi görmeden yapamaz.

Kabak Büyüsü :
Sevgisi sönen, unutan, bırakıp  giden dönüp arkasına bile bakmayan birini geri getirmek içinde aşk sevgi muhabbet peyda etmek için de büyüden yararlanılır. Pek çok muhabbet büyüsü sönen aşkı canlandırmaya yeter. Ancak araya soğukluk girdiyse ve o kimse çok uzaklardaysa, o vakit çok daha kuvvetli bir büyü gerekebilir. Bir bal kabağı oyulur ve yandan çekirdekleri çıkarılır. Bu çekirdeklere binyüzonbir (1111) Esma okunur. Sonra bu çekirdekler tekrar kabağın içine konur. Kabak gidenin gelebileceği tarafa, yüksek bir yere asılır. Orada kurumaya bırakılır. Kabak kuruyup düştüğü gün, o kaçan, unutan, giden kimse büyük bir sevgi ve istekle geri döner. Bir daha da ayrılmaz. Duasınıda müşteri saatlerinde ara vermeksizin bir hafta süreyle devam etmek gerekirse hergün bir hafta boyunca 5  vakit ezan peşlerine okumakta çok fayda vardır okumanın hızını artırır  ve  celb eder aşk ateşiyle gelmesini çabuklaştırır.

Bal ile yapılan aşk büyüsü:

Bir arabi ayın dönmeyen perşembesinde niyet alınır o gün duası okunarak şems saati ve yıldız günü beklenir kişinin niyetine. Arının oğul denen yavrularının ilk yaptığı bal, kovandan çıkmadan üç yemek kaşığı kadar bal alınıp bir kaba konur. Güzel görünmek isteyenin adı yedi kez söylenip bala üflenir. Sonra bir 3 rekat namaz kılınır.

Belirli sözler söylendikten sonra sağa sola üflenir, göğe karşı Hıfzeyle ya Hu söylenir. Ya Hu derken uzatarak  u harfinin yedi kez söylenmesi gerekir. Bu iş bittikten sonra bir kaşık tuzsuz tereyağı küçük bir yumak yapılarak büyü yapılan kimsenin yanaklarına dudaklarına sürülerek bal akıtılır iyice karıştırılır. Karışımın bulunduğu tasın üstü örtülür.

Üç gün beklenir, dördüncü günden itibaren her sabah ezanından önce, yaptıran kişi o baldan biraz yer. Yerken de "Allahumme rabbike" der. Yedi sabah bu işlemi tekrarlar. Bal bittikten sonra yedi gün ortalıkta pek görünmez daha sonra istediği gibi rahatça dolaşabilir, ve kendisine bakanların gözüne çok güzel görünürmüş.

 
Burdaki makaleler bazı kitaplardan alıntı yapılarak yazılmıştır sonuçta büyüye girer büyüde kesin yasak olan büyük günahlardandır.