Muhabbet büyüleri ,kara biber büyüsü,kırmızı gül büyüsü


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

Pamuk Çekirdeği Büyüsü :

Kırkbir tane pamuk çekirdeğinin üzerine birer defa salatü tuncina duası okunur. Sonra kızla evlenmesi istenen erkeğin isimleri sırası ile söylenir ve çekirdekler adamın bahçesine veya  eşiğine gömülür.    Meryem süresinde bir bölüm yedigün boyunca seher vakitlerinde güneş doğmadan okunur kırkbir defa ve buna ara vermeden yedi gün yapmalıdır.Çok  kısa süre sonra erkeğin kızla evlendiği söylenir. Bu tür büyüyü kızlar içinde aynı şekilde yapılarak uygulanır. Bu salavat duasıdır ve çok büyük etkileri vardır önemli olan genel sayısını bilmek ve eksiksiz okunması lazımdır. Müşteri saatinde başlamak o işin çok çabuk olmasına vesiledi. Duayı ihlasla yapmak okunması lazım olan esmaları ebcedince okumak kaidesi ile okumaya devam edmesi gerekir.

Kurşun Büyüsü yapma :
Bir levha kare tılsımlanmış olan kurşunun üzerine istenen kimsenin ve annesinin adları yazılır. Sonra salatı tuncina duasının başkısmı yazılarak ateşe bırakılır. Kurşunu atarken de 'Bu kurşun nasıl erirse o kişide benim için öyle erisin bana gelsin!' denir. Kurşun sıcakta kaldıkça istenilen de onun aşkıyla yanar tutuşur onu görmeden yapamaz. Kurşun eridiğinde o kişinin dayanamayarak geldiği söylenir. Yinede kurşunun erimesi iyi değildir dikkat edilmelidir, ki sevilen kişiye bir zarar gelmesin çünkü çok tehlikelidir kurşun büyüsü.

Sevgi saygı muhabbet büyüsü yapma :
İnsanlar arasında sevgi saygı ve itibar için yapılan bir büyüdür. Genelde şirinlik için olanı meşhurdur ve çok yaygın yaptıralan büyülerdendir. Bunun için uygun olan 3 esmaül hüsnadan isimler seçilir ve konuya uygun ayetlerle yapılması lazımdır.
Sevdirmek sevilmek özlenen arzulanan  herkes tarafından dikkat çekmek için bu büyüden de yararlanılır. Böylece kendisini sevmeyen, beğenmeyen birini bile kolaylıkla bağlar. Bu büyü yapıldığı zaman büyülenen kimse deli gibi aşık olur. Büyü yapanı görmediği zamanlar kederinden ölecek hale gelir. Pek çok çeşit muhabbet büyüsü vardır. Büyülenen bir yiyeceği istenen kimseye yedirmek veya okunmuş gül veya çiçeği koklatmak yeterlidir.

At Nalı Büyüsü :
Eski bir at nalının üzerine tılsımlanır ve sonrası 3 ila 7 gece duası edilir tütsülenir sevmesi istenilen kişinin ismi annesinin adı ve Ayetülkürsü suresi yazılır. Küllü bir ateşin dibine nal yerleştirilir, yalnız bu ateş hiç sönmeyecektir. Ancak ateş yandığı sürece o kişinin aşkı devam edecektir. Sıcak kaldıkça kişinin aklına girer ve devamlı o kişiye karşı sevgi saygı istek ve arzu içinde çok büyük bir aşkla gelmesini sağlar. Bunu yapan kişini haftanın ilk günü başlayıp hergece geç vakitlerde kişinin niyetine 3 tane esmaül hüsnayı adedince okuması sonrası 41 defa duasını zikretmelidir.


Tırnakla yapılan büyü:
Abdest alınır ayaklar iyice yıkanır saati gelince tırnaklar kesilir niyet alınır ve sonrası işleme başlanılır.
Bir kadın veya kız bu erkekte olabilir kestiği tırnak, bir kapta yakılıp kömür haline getirilir ve ince ince dövülerek toz haline getirilir. Tılsım hazırlanır saati gelince bir parça bala karıştırılır sonrası içine tırnakları içine bırakıp 7 gece yıldızlatıp ilk fırsatta uygulaması lazımdır. Bu toz, sevmesi istenen kimsenin yiyeceğine veya içeceğine karıştırılır. O kimse bunu yedikten sonra bağlanır ve bir daha ayrılmaz. Bu şekilde erkeğinde tırnakları alınırsa uygulama yapılır içine hatemi de yazıp atmalı ve kısa duasını okumalıdır sırası geldiğinde isimleri zikretmelidir. Bu yaptığını tatlı bir şeyle yapmalıdır.

Nohut Büyüsü :

Hayır hatemi müşteri saatinde hazırlanır günün müekkili ismi ve çağrı duası yazılır ve sonrası okunur. bu hazırlanmış ahidle yazılan duanın içersine ilaveten fatiha ve ihlas da yazıldıktan sonra. Kırkbir tane nohudun her birinin üstüne bir fatiha ve ihlas duası okunur. Sonra nohutlar bir kaba konularak ağır ağır pişirilirken sevmesi istenen kimsenin isimleri  tekrarlanır. Nohutlar iyice pişince o kişinin içine büyük bir aşk ateşi düşer. Her şeyi terk ederek koşa koşa geldiği söylenir. Nohutların yanmaması lazımdır aralıklarla azar azar su ilave edilir.

Biber Büyüsü :
Kırk bir adet kara biber besmele ile sayılır sonra ayrılarak bir kaba korsun ağzı kapatılmalı okuma yaptıktan sonra bunun üzerine cinlerin ahid duasını okur ve davete başlarsın dua tamam olunca fatiha ve ihlasa başlarsın bu arada önceden hazırlanmış olan tütsü karışımı ara vermeden yakılmalı ve bu koku ara vermeden yakılmalıdır. Okuma bittikten sonrası niyetini 3 defa tekrarlarsın ve allah'tan dileğini istersin. Bunun için gece geç vakitlerde aynı saatlerde yapmaya çalışırsın okuma zamanı dünya kelamı etmeden başka farklı şeyler düşünmeden kendini duana vermelisin abdestli olmakta fayda vardır. Elbiselerin ve dua yapılan yer temiz olmalı, asla necis olmamalısın . Bayanla hayızlı ise böyle bir okuma yapamaz, yaptığı zaman herşey tersine döner ve zarar görür.

Kırmızı biberin çekirdekleri çıkarılarak kırkbir tanesi ayrılır fazlası içinden alınır. Her çekirdeğe bir Yasin suresi okunur ve bu çekirdekler tekrar biberin içine doldurulur. Her mubinde başa dönülür ve bunu 7 defa tekrar edersin. Biber ateşe atılırken de 'Bu biber nasıl yanarsa o kişi ile niyet alınır ve  benim için öyle yansın tutuşsun aşkımdan bana gelsin' aklında beyninde kalbinde her düşüncesinde ben oluyum denilir. Yedi gün süreyle bunu tekrarlamak gerekir. Kısacası içinden dileğini isteğini 3 defa tekrar edersin. Başlarken mutlaka niyet alınmalı abdestli ve temiz olunmalı buhurunuda yakmalı o günün müvekel isimlerini okumalı ebced sayısınca.

Bakır Levha Büyüsü :
Bir bakır levha üzerine 3 veya 7 Tanrının sıfatları yazılır ve yüksek bir yere asılır. Her gün seher vaktinde kalkılıp bu bakıra bakılarak istenen kimsenin helal sevgisi için dua edilir. Böylece o kimse gelir ve bakır orda durduğu sürece bir daha ayrılmaz. Sıcak bir yerede bırakılırsa ve ateşe maruz bırakılır istenilen kişide karşı tarafa  ısınması başlar. Bu bakırın aralıklarla sıcak olmasına dikkat edilmelidir. Yana ateşin külüne gizlenirse mükemmel sonuç alınır. Hatemin rumuzlarını harf ve tılsım olarak yazılmalı ve mevekkilerinin ismini yazmak işin çabuklaşmasına vesile olur.


Yarasa Kanı Büyüsü :
Yarasa kesilerek kanı alınır bununla beraber bir kağıda yazarsın istenilen kişinin evine veya yoluna gizlersin unsuruna göre yapmak işin çabuk olmasını temin eder. Bu yarasanın kanı sevilen kimsenin eşyasına yahut üstüne sürülebilir. Veya bu kandan bir kaç damlası tekli sayıda olmalı istenen kişinin içeceği bir şeye karıştırılır. Yarasanın ölüsü de o kimsenin kapısının eşiğine gömülür. Büyülen kimse aşık olur ve bir daha ayrılmaz. O günden itibaren başka bir şey düşünemez devamlı aklında olur içinden atamaz ve büyük bir aşk sevgi ile gelir.


Kırmızı Gül Büyüsü :
İyice açmış kırmızı bir gülün çiçeğinden 41 yaprak koparılıp, (3 ayrı renk seçip uygulamak işin çabuklaşmasına vesile olur) büyü yapılacak kişinin  isim bilgisi anne adı söylenerek onyedi kez üflenir. Esmaül hüsnadan sevgi muhabbet için olan 7 tane isim şeçilir ecdet sırasına göre adedince okunur ve konuyla ilgil ayetler ilaveten en az 41 defa okumalısın. Bu arada bir de elhamdulillahirrabbilalemin çekilir. Gül yaprakları daire şeklinde dizilip üç gün bırakılır. Her gece bir kez sübhane marifetihi deyip yapraklara üflenir. Üç gün bittikten sonra kurumaya yüz tutan bu çiçek yapraklarının üzerine bir is mürekkebi ya da sulandırılmış toprak boyası damlatılırken yine büyü yaptıranın annesinin ve kişinin adı söylenir.

Buna bir hafta seher vakitleri devam etmelisin bir hafta boyunca. Bunu yapan bayan ise hasta halinde iken ara vermelidir eğrki bu şekilde okumaya devam ederse kişi ondan kin ve nefretle uzaklaşır ve o kişiye asla sevgi saygı muhabbet etmez tiksinir. Bu konulara iyice dikkat edilmelir yoksa her şey tersine döner.

Elhamdülillah ya Allah denir. Yapraklar üst üste konup bastırılır, yedi kat muşambaya sarılıp, üzerlerine kırkbir kez Leyl (Leyl, Kur'anın 92. suresidir. Perdesini çeken gece adına, ışıldayan gün adına, erkeği dişiyi yaradan adına diye başlar.) suresi okunup üflenir, sonra bu muşamba da üç kat yeşil yamaya sarılıp dikilir. Üzerine yedi dikiş vurulur. Büyüyü yaptıran yıkanır, kokular sürünür, bu muskayı yatağının altına gizler. Bu muska yatağın altında bulunduğu sürece, büyüyü yaptıran başkalarının gözüne gül gibi güzel görünürmüş.

İncir Büyüsü :
Taze  bir incirin üzerine bu üç ismi, Ya Hadi, Ya Camii Ya Vedud sözleri binbir kere okunur ve sonra sevilen kimseye yedirilir. Böylece o kimse aşık olmaya ve kalbiyle bağlanır bir daha da ayrılmayı istemez. Bunu 7 tane incire okunması ve buna bir hafta devam etmek işin çabuklaşmasına ve kolay kolay senden geçemez bir duruma gelmesini sağlar. Ayrıca bakara suresi, ali imran ve taha süresinde geçen ayetleride okumak 51 defa yedi gün boyunca 12 den sonra yapması. Bu işlemler sonrası acaiblikleri görmeye başlar, ve sevilen kişi sevene çok büyük bir celbi muhabbetle gelir ve onsuz hiç bir şeyden tat alamaz.Sevgiyi Arttırma büyüsü :
İki sevgili ya da karı koca arasında bir soğukluk, uyuşmazlık belirtileri başlar, bunun gelecekte daha büyük boyutlara ulaşacağından şüphe edilirse, nefesi keskin bir hocaya gidilirmiş. Hoca Kuran'ın Meryem Suresi"ni mor mürekkeple bir kağıda yazar, kağıdı küçük bir tas suda eritir, üç sabah kendisine başvurana içirir, yedişer damla da başına döker. Üçüncü günü kalan suyu da yedi damla içirdikten sonra, kendisine başvuran erkekse başına, kadınsa iki göğsünün arasına döküp üfler. Dört gün ara verir. Yedinci günü yine Meryem Suresi'ni yazıp düzenlediği muskayı göğsünün üstünde, içten taşınmak üzere başvurana verir. Bu işlemin uygulanışından en geç dokuz, en az yedi gün sonra aradaki soğukluk yumuşamaya, yerini sıcaklığa bırakmaya başlarmış.