Medyum ve Medyumlar,medyum nedir


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

medyumMedyumlar uzun yıllardır var olan ve hislerini, önsezilerini, deneyim ve bilgisi, ilmi ile pekçok kişinin derdine deva bulan kişilere verilen isimdir. Sorunların çözümü için büyü yoluna başvurmak gibi işlemler yapılabilir ve bunun gibi büyü bozma gibi çözümler de medyum kişiler aracılığıyla yapılır.

Tahmin edemeyeceğiniz birisi tarafından, tahmin dahi edemeyeceğiniz bir zamada sizelere de büyü yapılmış olabilir. Büyü yapılan şahıslarda stres,kaygı, uykusuzlukhali vb. sorunlar görülebilir. Bunun yanında ekonomik açıdan kesatlık, kısmetin kapanması vs. gibi üzücü sonuclar da gözlemlenebilir.
Medyum ruhlar alemiyle iletişim kurarak canlılar ile ruhlar alemi arasındaki iletişimi sağlayabilen özel güçlere sahip insanlara denir. Medyumlar kişilerin duyu ve duygularını hissetme özelliği olan kişilerdir.

Değişen ve gelişen dünyada insanlar artık medyum ile rahatlıyor. Baktığımız zaman sizler de medyum ile istediğiniz gibi terapi yapabilirsiniz. Medyum bizlerin her problemine çözüm bulmak amacıyla olağan üstü güçlerini kullanarak bizlere yardım sunmak için yıllarca ruhlarını manevi açıdan donatan kişidir.
Astroloji ile yakından ilgilenen medyum sizlere astroloji ile birçok konuda bilgi verebilir. Sizlerin de bildiği üzere geleceği görmek yalnızca ve yalnızca Allaha mahsustur. Bu sebepten geleceği gördüğünü iddia eden medyumlara kesinlikle aldanmamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Medyumlar ruhsal birikinti ve tecrübeleriyle sizleri doğru yola yürütecek öngörü ve hissiyatlarını sizlerle paylaşır, yardımcı olabileceği hususta gerekli dua'lar var ise bunları sizlerle paylaşarak ruhlarınızın ferahlamasını sağlar ve doğru yolu bulmanızda sizlere yardımcı olur.
medyum nedir

Medyum ruhlar alemiyle iletişim kurarak canlılar ile ruhlar alemi arasındaki iletişimi sağlayabilen özel güçlere sahip insanlara denir. Medyumlar kişilerin duyu ve duygularını hissetme özelliği olan kişilerdir.
 Değişen ve gelişen dünyada insanlar artık medyum ile rahatlıyor. Baktığımız zaman sizler de medyum ile istediğiniz gibi terapi yapabilirsiniz. Medyum bizlerin her problemine çözüm bulmak amacıyla olağan üstü güçlerini kullanarak bizlere yardım sunmak için yıllarca ruhlarını manevi açıdan donatan kişidir.
 
Astroloji ile yaknıdan ilgilenen medyum sizlere astroloji ile birçok konuda bilgi verebilir. Sizlerin de bildiği üzere geleceği görmek yalnızca ve yalnızca Allaha mahsustur. Bu sebepten geleceği gördüğünü iddia eden medyumlara kesinlikle aldanmamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Medyumlar ruhsal birikinti ve tecrübeleriyle sizleri doğru yola yürütecek öngörü ve hissiyatlarını sizlerle paylaşır, yardımcı olabileceği hususta gerekli dua'lar var ise bunları sizlerle paylaşarak ruhlarınızın ferahlamasını sağlar ve doğru yolu bulmanızda sizlere yardımcı olur.


Türkiye de bulunan en iyi medyumlar arasında bulunan Kenan Teke ;
Beş yaşından itibaren Kuran-ı Kerim, Hadis, Tefsir, Fıkıh Kelam Akaid ilimleri tahsiline başladı. 12 yaşında devrin alimlerinden Merhum Muhammed Buharevi hazretleri ile tanıştı. 7 yıl Buhara'da kaldı ve Muhammed Buharevi (ks)'dan Harf ilmi, Rakam (ebced) ilmi, Havas ilmi, Cifir ilmi, Nücum ilmi, Vefk ilmi, gibi ledünni ilimler tahsil ettikten sonra Türkiye'ye döndü.

Hocamız dünyada ender rastlanan ve çok özel frekanslarda manyetik pas - manyetik nefes ve manyetik nazar özelliğine sahip medyum olmakla birlikte doğuştan metafizik alemle irtibatlıdır. 38 yıllık meslek hayatini metafiziksel ilimleri şahsi çıkarları doğrultusunda kullanan sözde medyumlarla mücadele ederek geçirdi. Ledünni ilimlerin modern bilimle çatışmadığını her platformda savundu.

Medyum ruhbilimcilere göre varolduğumuz gezegen ile ruhani dünya arasında iletişime geçen kişilere verilen isimdir. Peki bu medyum ne yapar ? Siz değerli okurlarımız için kısaca açıklayalım.

Medyum kelimesini duyduğunuzda aklınızda canlanan ilk şey büyü yapıp fal bakan ve geleceği gören kişilerdir. Bu aklınızda canlanan şeyler tam olarak doğru değildir. Örneğin geleceği kimsenin görmesi mümkün değildir. Böyle bir şey söyleyen varsa bu kişilere itimat etmeyiniz. Bunlar kesinlikle sahtekar insanlardır ve sizleri dolandırmak amacıyla geleceği gördüklerini iddia edenlerdir. Medyum kişiler en fazla geçmiş deneyim ve ruhani birikimleri ile gelecekte olabilme ihtimali olacak şeyleri önsezileriyle sizlere aktarabilirler. Eğer ki bir işe kalkışacakken bu işin nasıl sonuçlanacağını sizin için hayırlı mı olup olmayacağını merak ediyorsanız istihare'ye yatabilirsiniz.  Peki nedir bu istihare ?
namazı nasıl kılınır? İstihare, bir işin hakkında hayırlı olup olmadığını anlamak için abdest alıp iki rekât namaz kıldıktan sonra bu husustaki duayı okuyarak o işle ilgili rüya görmek üzere uykuya yatmaktır. İmam-ı Gazali hazretleri buyuruyor ki: Dört şeyi yapan dört şeyden mahrum kalmaz: Şükreden ve nimetin artmasından.  Tevbe eden, kabulden. İstihare eden, hayırdan.  İstişare eden, doğruyu bulmaktan, hakikate ulaşmaktan mahrum olmaz.
Gelelim tekrar konumuza. Özünde her insanın özdoğasında önsezileri ve altıncı his olarak adlandırılan sezgileri vardır. Medyumluk ise bu hislerin gelişmişlik, geliştirilmişlik düzeyiyle alakalı olan bir durumdur. Yani medyumluk geleceği bilmek değil, ruhani sezgilerle, hislerle gelecek hakkında önsezide bulunmaktır.

Medyumlar trans yöntemi ile ruhani odağını ve hislerini beyin enerjisi ile birlikte düşünmesi gereken konuya,olaya odaklayarak durumdaki gizemin bilinmeyen hallerini anlamaya hissetmeye çalışır.


En iyi medyum Kenan Teke sizin sorunlarınıza çözüm bulmak için elinden geleni yapacaktır.
Medyum Kenan Teke com olarak sizleri bilgilendirmek ve sorunlarınıza deva olmak herzaman önceliğimizdir. Başvuracağınız medyum'u önceden araştırmış olmanız önemlidir.

Gideceğiniz medyum'un geçmiş ilim ve ruh bilgisini önceden öğrenmeniz paranızı boş medyum lara harcamamanız açısından önemlidir. Eğer ki iyi araştırılmamış bir medyum ile sorunlarınıza çözüm ararsanız başınıza çok daha kötü musibetler açılması da muhtemeldir.

 

0 535 368 74 57   0532 587 34 26
Medyum
Kenan Teke ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını kullanabilirsiniz.