Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

Medyum ve Falcılar

Medyumlar da tıpkı falcılar gibi fal bakabilir ama medyumları falcılardan ayıran bir özellik var. Medyumlar gizli ilim çalışmalarıyla ilgilenirler.
Falcıların isminden anlaşılacağı üzere yalnızca fal bakmak gibi bir görevi,amacı vardır. Buna karşın medyum, fal bakmak dışında gizli ilimçalışmaları ve ruhani yönden kendilerini geliştirme yönünde , ilm-i havas çlaışmaları, maneviyat sorunları tedavisi çalışmaları vs. gibi insan ruhuyla ilgili çalışmalar yaparlar. Medyumları falcılardan ayırt eden en büyük özellikler bunlardır. Medyumlar en az falcılar kadar iyi fal bakabilirler. Medyum Kenan Teke sizler için yıldızname falı, tarot falı ya da diğer fal çeşitlerini engin bilgileriyle sizlere yorumlayabilir. En fazla kullanılan fal çeşidi yıldızname ve tarot falıdır. Medyumlar ve falcılar arasında fal bakmaktan başka kesişen bir hizmet yoktur. Çünkü fal bakan insanların zihinsel sezgileri yalnızca bu fallar üzerine yoğunlaşmıştır. Medyum ise fal bakmak ile beraber manevi ve ruh iliminde ûstadıdır.
Fal bakan medyumlar da vardır. Bu medyumlar karşısında bulunan ve fal baktırmak isteyen kişinin belirli bilgilerini alarak gerk su da gerk yıldızname haritasında gerk de tarot falı kartlarında kişinin falına bakarlar. Fal baktırmak istiyorum diyenler hem falcılara hem de bu işi ruhsatlı yapan medyumlara başvurabilir. Ülkemizde medyum ve falcıların sayısı oldukça fazladır. Falı hem ücretli bakan hem de ücretsiz yıldızname gibi fal bakanlar ve medyumlar da vardır. Fakat ücretsiz yıldızname falı bakan, ücretsiz tarot falı bakan medyumun her söylediğine inanılmaması gerkiyor. Ücretsiz yıldızname falı bakanlar her zaman herkese aynı kelimeleri, sözleri söyler. İnsanlara ücretsiz fal bakıyorum görüntüsü verip yan yollardan para kazanmaya çalışan sahtekar medyumlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

0 535 368 74 57 Çankaya / ANKARA
medyum, falcı