Medyum ve Falcı, medyumlar


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

Medyum ve Falcılar arasındaki fark :

Medyumlar da tıpkı falcılar gibi fal bakabilir ama medyumları falcılardan ayıran bir özellik var. Medyum ve falcı arasında dağlar kadar fark vardır. Falcılar gelecekten haber verirler aslında yalanın en büyüğüdür. yok hanende ölüm yok hastalık yok atın şaha kalkmış gibi boş sözler kullanırlar. Bu her şeyi yarını bilen falcı neden kendi öleceğini veya ailesinden birinin öleceğini bilipte aklınca önlem almıyor veya hazırlık neden yapmıyor. Demek ki yalan konuşuyor çünkü Gaybı yalnız allah bilir hiç bir yaratılmış bilemez. Cinler geçmişi bilir bunun sebebi ise çok uzun zaman yaşamalarından kaynaklıdır yoksa onlarda asla bilemezler.

Medyumlar gizli ilim çalışmalarıyla ilgilenirler ve havas ilminden faydanarak işlem yapmaktadırlar . Fal ile  işleri olmaz gerçek medyumların, medyumun falcı ile ne bağı nede alakası olmaz falcılar yalan yanlış beyanatlarla konuşurlar bildiklerini iddia ederler. Gerçek ise böyle değildir, gayb Allah'ındır, gaybı yalnız Allah bilir. Papazların bizleri fala inandırmak gerçeklerden uzaklaştırmak için  yaptıkları en büyük işlerden biride fala inanma falsızda kalma sözüdür.

Falcıların isminden anlaşılacağı üzere yalnızca fal bakmak gibi bir görevi,amacı vardır. Yanlışa götürmek örneğin ilkel kişilerden kalma batıl davranışlar. Bunlardan bazı kullandıkları nesneler. İlkel düşünceli falcılar inanışına göre uğur ya da uğursuzluk bulur. Uğurlu gördüğü nesneleri boyunlarına astırır veya yanında taşımayı tavsiye eder Bu nesne bir taş parçası, bir bitki, bir mavi boncuk,garip görünen bir böcek, kurt dişi ayı yada kartal tırnağı gibi şeyleri önerir ve bunların o kişiyi koruyacağını idda eder ve batıla sürükler.

Buna karşın medyum, fal bakmak dışında gizli ilimçalışmaları ve ruhani yönden kendilerini geliştirme yönünde , ilm-i havas çlaışmaları, maneviyat sorunları tedavisi çalışmaları vs. gibi insan ruhuyla ilgili çalışmalar yaparlar. Medyumları falcılardan ayırt eden en büyük özellikler bunlardır.
Medyumlar en az falcılar kadar iyi fal bakabilirler. Medyum Kenan Teke sizler için yıldızname falı, tarot falı ya da diğer fal çeşitlerini engin bilgileriyle sizlere yorumlayabilir. En fazla kullanılan fal çeşidi yıldızname ve tarot falıdır. Medyumlar ve falcılar arasında fal bakmaktan başka kesişen bir hizmet yoktur. Çünkü fal bakan insanların zihinsel sezgileri yalnızca bu fallar üzerine yoğunlaşmıştır.

Medyum ise fal bakmak ile beraber manevi ve ruh iliminde ûstadıdır.
Fal bakan medyumlar da vardır. Bu medyumlar karşısında bulunan ve fal baktırmak isteyen kişinin belirli bilgilerini alarak gerk su da gerk yıldızname haritasında gerk de tarot falı kartlarında kişinin falına bakarlar. Fal baktırmak istiyorum diyenler hem falcılara hem de bu işi ruhsatlı yapan medyumlara başvurabilir.

Ülkemizde medyum ve falcıların sayısı oldukça fazladır. Falı hem ücretli bakan hem de ücretsiz yıldızname gibi fal bakanlar ve medyumlar da vardır. Fakat ücretsiz yıldızname falı bakan, ücretsiz tarot falı bakan medyumun her söylediğine inanılmaması gerkiyor. Ücretsiz yıldızname falı bakanlar her zaman herkese aynı kelimeleri, sözleri söyler. İnsanlara ücretsiz fal bakıyorum görüntüsü verip yan yollardan para kazanmaya çalışan sahtekar medyumlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

0 535 368 74 57      0 532 587 34 26Çankaya / ANKARA