Medyum Nedir, Kime Denir ?


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

Medyum Nedir, Kime Denir ?

Medyum ruhlar alemiyle iletişim kurarak canlılar ile ruhlar alemi arasındaki iletişimi sağlayabilen özel güçlere sahip insanlara denir. Medyumlar kişilerin duyu ve duygularını hissetme özelliği olan kişilerdir.
 Değişen ve gelişen dünyada insanlar artık medyum ile rahatlıyor. Baktığımız zaman sizler de medyum ile istediğiniz gibi terapi yapabilirsiniz. Medyum bizlerin her problemine çözüm bulmak amacıyla olağan üstü güçlerini kullanarak bizlere yardım sunmak için yıllarca ruhlarını manevi açıdan donatan kişidir.
 Astroloji ile yaknıdan ilgilenen medyum sizlere astroloji ile birçok konuda bilgi verebilir. Sizlerin de bildiği üzere geleceği görmek yalnızca ve yalnızca Allaha mahsustur. Bu sebepten geleceği gördüğünü iddia eden medyumlara kesinlikle aldanmamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Medyumlar ruhsal birikinti ve tecrübeleriyle sizleri doğru yola yürütecek öngörü ve hissiyatlarını sizlerle paylaşır, yardımcı olabileceği hususta gerekli dua'lar var ise bunları sizlerle paylaşarak ruhlarınızın ferahlamasını sağlar ve doğru yolu bulmanızda sizlere yardımcı olur.
medyum nedir

 Türkiye de bulunan en iyi medyumlar arasında bulunan Kenan Teke ;
Beş yaşından itibaren Kuran-ı Kerim, Hadis, Tefsir, Fıkıh , Kelam Akaid ilimleri tahsiline başladı. 12 yaşında devrin alimlerinden Merhum Muhammed Buharevi hazretleri ile tanıştı. 7 yıl Buhara'da kaldı ve Muhammed Buharevi (ks)'dan Harf ilmi, Rakam (ebced) ilmi, Havas ilmi, Cifir ilmi, Nücum ilmi, Vefk ilmi, gibi ledünni ilimler tahsil ettikten sonra Türkiye'ye döndü.
Hocamız dünyada ender rastlanan ve çok özel frekanslarda manyetik pas - manyetik nefes ve manyetik nazar özelliğine sahip medyum olmakla birlikte doğuştan metafizik alemle irtibatlıdır. 38 yıllık meslek hayatini metafiziksel ilimleri şahsi çıkarları doğrultusunda kullanan sözde medyumlarla mücadele ederek geçirdi. Ledünni ilimlerin modern bilimle çatışmadığını her platformda savundu.
Bu ruhsal, manevi birikintisiyle sizlere yol gösterici olmaktan şeref duyarlar.
0 535 368 74 57 0532 587 34 26 
Medyum Kenan Teke ile iletişime geçmek için bu telefon 
numarasını kullanabilirsiniz.