M harfi ile başlayan rüya tabiri


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

Maaş: Rüyada maaş alındığının görülmesi, elden büyük miktarda para çıkacağına fakat bu çıkan paranın iki mislinin elde edileceğine işaret sayılır.
Madalya: Rüyada madalya ile ödüllendirilmek, kabiliyetlerinizin nihayet mükafatlandırılacağına ve kendi meslek sahanızda en yüksek mevkiye gelmeniz için size teklif yapılacağına işarettir. Rüyada kendinizi bazı kişilere veya kurumlara madalyalar dağıtıyor görmek, tanımadığınız birinin size hizmette bulunacağına işarettir.
Macun: Macun görmek hastalıktan şifa bulmaya işarettir.

Maden: Rüyada maden ocağında çalışmak, başka cinslerde maden görmek çok isabetli bir rüya olarak, refaha ve mutluluğa işarettir.
Maden suyu: Rüyada maden suyu veya sodası görmek, midenizin bozuk olduğunun belirtisidir.
Mağlubiyet: Rüyada her hangi bir konuda mağlup olunduğunun görülmesi aynı konuda galip gelinebileceğinin işareti olarak
kabul edilir.
Madenci: Rüyada başka madencilerle beraber maden ocakları ile maden kuyularını dolaşmak, erkek için bir arkadaşıyla anlaşma; tecrübeli bir adam için, işini genişleteceğine; bekar bir kadın için zengin birisiyle evleneceğine; evli bir kadın için de şansının çok açık olduğuna işarettir.
Maden ocağı: Rüyada derin ve uzun bir maden ocağına girmek, onun bir düşmanı olduğuna, bundan ötürü dikkat etmesi gerektiğine işarettir.
Mağara: İnsanın rüyasında mağara görmesi, hayatı boyunca dayanabileceği ve esirgemesine sığınacağı büyüklere ve üstatlara, anneye ve sanat bakımından da ustasına işarettir. Mağara bazen de işlerini başkasından gizlemeye, örtmeye ve her türlü tasa ve şiddetlerden kurtuluşa işarettir. Eğer rüyayı gören hasta ise veya cezaevinde bulunuyorsa bunlardan kurtulmasına işarettir.
Mağaza: Genç bir erkek için faydalı bir işe; tecrübeli yaştakiler için kârlı ve kazançlı bir rızka; kadın için ev hayatında mutlu ve iyi bir ömür süreceğine işarettir.
Maç: Rüyada özellikle futbol maçı seyretmek, vaktinizi boşa harcamakta olduğunuzun işareti sayılır.
Mağlubiyet: Rüyada her hangi bir konuda mağlup olunduğunun görülmesi aynı konuda galip gelinebileceğinin işareti olarak kabul edilir.
Mahalle: Rüyada bir mahalle görmek neşeli bir haber müjdesi olarak kabul edilir.
Mahkeme: Rüyada hukuk işlerine bakan mahkeme görmek çok hayırlıdır. Ceza mahkemelerini görmek ise, sıkıntı ve şiddetle tabir edilir. Mahkemede dinleyici veya şahit olarak bulunmak heyecan ve olaylarla karşı karşıya olduğunu gösterir.
Mahzen: Yer altında mahzen görmek, kefil olmaya ve ödemeye işarettir. Bir mahzeni yıkılmış veya tamamiyle kapanmış görmesi, o kimsenin, hasta bir annesi varsa vefatına işarettir.
Makara: Rüyada iplik sarılı makara görmek, işlerinin kolaylaşacağına ve düzgünlüğüne; kuyu ve halat makaraları ise çok zahmetli işlere işarettir.
Makbuz: Rüyada bir makbuzun veya faturanın karşılığını ödemek, hayra alamettir. Rüyada, sağa sola fatura veya makbuz vermek, işinizin açılacağına ve gelişeceğine işarettir. Rüyada bir makbuzu veya faturayı olmayacak bir yere koyup kaybetmek kara haber beklerken çok tatlı haberler alacağınıza işarettir. Rüyada bir faturayı ödemeyi unutmak bir mesuliyetten kurtulmaya çalıştığınızı ifade eder.
Makam: Rüyada her hangi bir makama yükseldiğinizi görmek, işinizde başarısızlığa uğrayacağınıza işarettir.
Makas: Elinde makas gören adamın erkek ve kız kardeşleri çoğalır; bekar ise izdivaç eder. Üzerine makas indiğini gören kimsenin ömrü tükenir. Makasla bir şey veya saç kesiyor görmesi iş hayatında iyi bir fırsatın çıkacağına işarettir.
Makarna: Rüyada makarna görmek, o rüyayı görenin, felaket bir şekilde obur olduğuna işarettir.
Maket: Rüyada bir maket görmek, uğursuzluk haberi olarak yorumlanır.
Makina: Rüyada bir makine görmek, kârlı bir iş teşebbüsünde bulunacağınıza işarettir.
Makyaj: Rüyada makyaj yapıldığını görmek, kısa süreli fakat tatlı bir aşk hayatının yaşanacağına işarettir.
Mandalina: Rüyada mandalina yemek, güney bölgelerine neşeli bir geziye katılacağınızın işareti olarak kabul edilir.
Mandolin: Rüyada mandolin gören kimse yakın dostlarıyla çok neşeli günler geçirecek demektir.
Matkap: Rüyada matkap görmek, hileli ve çok şiddetli bir adama işarettir.
Manav: Rüyada manav görmek, iyiliğe ve güzelliğe işarettir.
Masa: Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek zenginliğe, refaha, üstü boş masa görmek, fakirliğe işarettir.
Maşa: Rüyada maşa, sevdigi bir kimseye kavuşacağına, iyi haberlere işarettir.
Mantar: Rüyasında mantar gören kişi, yanlış bir takım girişimlerde bulunmuş demektir. mantar gören kişi, yanlış bir takım girişimlerde bulunmuş demektir.
Mantı: Rüyada mantı yediğini gören kimse en yakın dostlarından birinin ihanetine uğrayacak ve üzüntü içinde kalacak demektir.
Manto: Rüyada manto görmek, rüyayı gören kişinin, çok yakında büyük bir sıkıntı içine düşeceğine işarettir.
Marangoz: Rüyasında bir marangoz gören kimsenin çok kazançlı bir işe girişeceğine işarettir.
Margarin: Rüyada margarin yenilmesi, mide hastalığının belirtisi olarak kabul edilir.
Marmelat: Rüyada marmelat yenildiğinin görülmesi, başta kötü koşullarla başlayan bir işin, sonunda başarıyla sona ereceğine işarettir.
Marul: Rüyada marul görmek, çok ihtiraslı ve doymak bilmeyen birisi ile tanışacağınızın işaretidir.
Masaj: Rüyanızda kendinize masaj yaptırdığınızı görmek, sporun size yaradığını gösterir.
Masal: Rüyada masal dinlemek, bazı hayallerin gerçekleşebileceğine işarettir.
Maske: Rüyada maske görmek, bazı sırlarınızın yakınlarınız tarafından öğrenileceğine işarettir. Rüyada maskeli baloya
gitmek neşeli bir haber alınacagina işarettir.
Matbaa: Rüyanızda bir matbaa görmek, hükümet dairelerindeki bir işinizin yoluna gireceği demektir.
Matem: Matem ile ilgili rüyalar, genellikle aydınlık günlerin habercisi olarak tabi
Maya: Rüyada maya görmek, ruh sıkıntısına işarettir.
Maydonoz: Rüyada maydanoz görmek, uzun süreden beri çekmekte olduğunuz mide hastalığından kurtulacağınızın işaretidir.
Maymuncuk: Rüyada maymuncuk görmek çok yakında merak ettiğiniz bir konuyu öğreneceğinize ve bu konudaki merakınızı tatmin
edeceğinizin işarettir.
Mayo: Rüyada mayo görmek, deniz kenarında bir ev alma ihtimalinin olabileceğini gösterir.
Maytap: Rüyada maytap görmek, şenlikli ve neşeli günlerin başlangıcına işarettir.
Mazot: Rüyada mazot görmek, arap memleketlerine bir gezi yapmanız ihtimali olduğuna işarettir.
Mavi: Mavi renk görüldüğü takdirde, aileniz içinde muhabbetin işaretidir. Rüyada mavi gök görmek, aşkta sadakâti ifade eder.
Maymun: İnsanın rüyasında maymun görmesi; çok ahlaksız, yani ayıbın her türlüsü kendisinde mevcut bir kimseye işarettir.
Mehter: Rüyada mehter takımı görmek ya da bir mehter marşı dinlemek, çevrenizde büyük bir mutluluk havasının eseceğine ve düğün-dernek olacağına işarettir
Mehtap: Rüyasında mehtap gören kişi, tatlı bir aşk serüveni yaşayacak demektir. Ancak sağlığına dikkat etmezse, bu rüyayı gören verem de olabilir.
Mehter: Rüyada mehter takımı görmek ya da bir mehter marşı dinlemek, çevrenizde büyük bir mutluluk havasının eseceğine ve düğün dernek olacağına işarettir.
Mektup: Rüyasında evine postacının mektup vermesi veya postacıdan mektup alması, birisine mektup yazacağına; erkekler için makamında yükselmeye; ticaret erbabı için kazancının artmasına işarettir. Çalışan kadınlar için de bu rüya aynı şekilde yorumlanır. Ev kadının ise çok iyi vakit geçireceğine veya bir toplantıya, davete; genç kızlar için enteresan bir aşka işarettir.
Melek: Rüyada meleklerle konuşmak veya onlardan bir şey almak, o kimsenin, şahadet mertebesine yükseleceğine; meleklerin bir yere indiğini görmesi eğer şiddet ve sıkıntı içinde iseler, kurtuluşlarına işarettir. Kabire gelen melekleri görmek, darda kalan kimsenin darlıktan kurtularak, rızk sahibi olacağına, fakirin zenginliğine veya şehit olmaya işarettir.
Meme: Rüyada bir kadın memesi görmek, bir kız evladınızın olacağına, eğer bekarsanız çok yakında dünya evine gireceğinize işarettir.
Memur: Rüyada memur görmek, çok kötü yorumlara tabi tutulur. Rüyada memur sıkıntı, bekleme, yorgunluk, işlerin aynı düzeyde kalması demektir.
Menteşe: Rüyada menteşe görmek, çok yakında sıkışık bir durum içine düşeceğinize işarettir.
Mengene: Rüyada mengene görmek, bir sıkıntıdan çok yakında kurtulacağınıza ve elinize yüklü bir miktarda para geçeceğine, uzun zamandan beri beklediğiniz bir mektubun elinize geçeceğine, yakınlarınızdan birinin evleneceğini görmenize işarettir.
Mercimek: Rüyada mercimek görmek, bir yakınınızın sizin aşk hayatınız ile ilgili olarak kötü düzenler kurmak için uğraştığına işarettir.
Merdane: Rüyada merdane görmek, sıkıntılı günlerin başlangıcına işarettir.
Meydan: Meydan ile ilgili rüyalar, iyi haber alınacağına işarettir.
Meyhane: Rüyada meyhane görmek, rüyaların en hayırlısıdır. Rüyayı gören işinde, aşk hayatında, sağlık durumunda hep iyiye gidecek, iyi dostlar edinecek, eline bol para geçecek demektir.
Meyve suyu: Ummadığınız birisinin size kötü bir şaka yapacağına işarettir.
Mezarlık: Rüyasında mezarlık görenin, günahlarına tövbe edeceğine; kendisini ölmüş görenin, ömrünün uzun olacağına; bir ölüyü ağlarken görmesi iyi ve hayırlı haberlere; ölüyü kaçarken görmesi uzun ömre; mezar kazdığını görmek, vefat edeceğine şarettir. Ölüye bir şey vermek veya almak evinde ve işlerinde bereket olacağına; ölülerle beraber gitmek vefatının dedikodulu bir evliliğe; iş kadını için beklenmedik bir yerden gelecek paraya işarettir.
Mezar taşı: Rüyada, mezarlıkta gezerken, mezar taşlarının yazılarını okumak ve onlara bakmak, yalnızsa uzun ve manasız bir hayata; evli ise uzun bir ömre işarettir.
Mıknatıs: Rüyada mıknatıs görmek, başarılı bir aşk hayatının habercisi olarak yoruma tabi tutulur.
Mızıka: Rüyada mızıka görmek ,neşeli günlerin arifesinde olduğunuzun işaretidir.
Mısır: Rüyasında mısır yemek, mısır tarlası görmek genç bir erkek için yapı işlerindeki başarısına; daha tecrübeli bir yaşta ise zor olmasına rağmen yaptığı işin sonunda kazanca; genç bekar kadın için çok
Mızrak: Eğer görülen mızrak, silahla beraber görülür ve demirden yapılmış ise; kuvvete ve galibiyete, eğer silahsız veya demirden değilse kazançlı bir ticarete işaret eder. Bu rüyayı gören bir fakir ise zengin olacağına işarettir.
Mızrap: Rüyada mızrap görmek, çok yakında müzikli ve oyunlu bir toplantıya, eğlenceye gideceğinize işarettir.
Miğfer: Rüyada miğfer görmek, kavga işareti olarak yoruma tabi tutulur.
Mikrofon: Rüyada mikrofon görmek, siyasi hayata atılacağınıza işarettir.
Midye ve istiridye: Rüyada denize girip midye toplamak, sıkıntı ve üzüntülü geçecek anların, akla gelmeyen bir tehlikenin yaklaşmakta olduğunu bildirir.
Misafir: İnsanın hiç tanımadığı veya hoşlanmadığı kimselerle misafirliğe gitmesi, aynen hoşlanmadığı veya sevmediği bir şahıs tarafından rahatsız edileceğine işarettir.
Mikroskop: Rüyada mikroskop görmek, çocuğunuzun bilimsel işlere karşı geniş bir eğiliminin olduğuna işaret eder. Çocuğunuz yoksa bu vasıfta bir evlat sahibi olacaksınız demektir.
Milletvekili: Milletvekili görmek, ialan kimsenin darlıktan kurtularak, rızk sahibi olacağına, fakirin zenginliğine veya şehit olmaya işarettir.
Minder: Rüyada minder görmek, rahata erişileceğine işarettir.
Mintan: Rüyanızda bir mintan giymek, sıkıntı içinde bulunduğunuza işarettir. Bu sıkıntıdan kurtulmak için rüyada giyilen mintanın yırtılmış olması gerekir.
Mobilya: Genç bir erkek için ev eşyası satın alması veya satması ya da bu eşyalara bakarken görmesi iyi bir iş için tartışmaya; orta yaştakiler için işlerini düzene koymasına; bekar bir kadın için ani izdivaca; evli bir kadın için eğlenceye işarettir.
Mor: Rüyada mor renk görmek, başarısızlıkların artık son bulacağına işarettir.
Motosiklet: Motosiklete binmek, kiralamak ve satın almak herkes için enteresan ve çok iyi bir dost edineceğine işarettir.
Motor: Rüyada işleyen bir motor görmek, işlerin düzgün gideceğine, stop etmiş bir motor görmek ise tam tersine işlerin bozulacağına işarettir.
Mozaik: Rüyada mozaik görmek, çok yakında tarihi ve turistik bir geziye çıkacağınıza işarettir.
Muhafız: Rüyada muhafız görmek, herkesin güvenini kazanacağınıza işaret olarak kabul edilir.
Muhallebici: Rüyada muhallebici görmek, tatlı bir sonla bitecek aşk serüveni anlamına gelir.
Mum: Elinde bir mum tutan veya yakan bekar erkek ise güzel bir kızla evlenmeye; bekar bir kadın ise iyi bir erkekle nikaha ve güzel bir evlada; gurbette ise vatanına dönmeye; fakir ise zengin olmaya; tacir ise kazanç ve kârının artmasına; memur ise terfi ederek makamının yükselmesine işarettir.
Mumya: Rüyada mumya görmek, eski bir dostunuzdan umulmadık bir zamanda hayırlı bir haber alacağınıza işarettir.
Muska: Rüyada boynunuza bir muska asıldığını görmek, hayırlı bir haber işiteceğinizin işareti olarak kabul edilir.
Musluk: Musluk ile ilgili bütün rüyalar hayra, berekete, sağlığa, bolluğa ve işlerin düzeleceğine, iyi haberler alınacağına yorumlanır.
Muşamba: Rüyada muşamba, ev değişikliğine işarettir.
Musiki: Rüyada müzik sesi duymak, fevkalâde güzel bir düş olup, onun en büyük dileğinin olacağını haber verir.
Musiki aletleri: Rüyada musikî aletlerinden her hangi birini çalmak muradınıza ermeye, parlak bir geleceğe kavuşma piyano veya başka bir müzik aleti satın almak, güzel sanatlar alanında beklediğinizden daha büyük bir başarıya genç bir kız bunları rüyasında görmüş ise evliliğinin huzur ve mutluluk içinde geçeceğini haber verir.
Mutfak: Evinin mutfağında kendisini gören bir insan, bekar ise yakında izdivaç edecek demektir.
Muz: Rüyada görülen muz, ana karnında bulunan çocuğa veya kabirdeki ölüye ya da cezaevinde mahkum bulunan bir hükümlüye işarettir. Muz ağacı din, dünya ve mal sahibi zengin bir adama işarettir.
Mürekkep: Rüyada mürekkep görmek, hareketlerinize dikkat etmediğiniz takdirde bu hareketlerinizin yanlış anlaşılacağına işarettir.
Mücevher: Rüyada mücevher görmek, eline geçmek veya bulmak, satın almak, o kimsenin çok mala ve mülke sahip olacağına, aynı zamanda evladı olacağına işarettir.
Mühendis: Rüyada mühendis görmek, mamur bir şeyin harap olmasına, harap olan bir yerin bayındırlığına işarettir. Kendisini mühendis olarak görmek, ömrünün uzun olmasına işarettir.
Mühür: Rüyada mühür görmek, emniyet ve güvene işarettir.
Münakaşa: Rüyada bir başkasıyla tartışmada bulunmak, erkekler için mahkemeye düşülmüş bir davadan başarı kazanacağına; kadınlar için dargın olduğu birisiyle barışacağına işarettir.
Müşteri: Rüyada alış-veriş eden bir kimseyi görmek darda kalmış bir kimseye işarettir. Bir şey satın alması veya satması o kimsenin muhtaç kalmasına işarettir.
Müze: Herhangi bir müzeyi gezmek, hoşunuza giden, becerebileceğiniz ve yapmaktan zevk duyacağınız cinsten bir işe iyice yerleşene kadar, pek çok işyeri değiştireceginize işarettir.
Müzik : Rüyada gerek sesle, gerek müzik aletleriyle müzik dinlemek, iş hayatınızda büyük başarı yaşayacağınıza işarettir. Dinlediğiniz müzik sesi kulağı tırmalıyorsa, görüşleri mantıklı olmayan kimselerin tavsiyelerine kulak verdiğiniz takdirde çok ciddi bir hata işleyeceğinizi gösterir. Rüyada dans müziği dinlemek ve bu müziğe uyarak dans etmek sevilen bir insan olduğunuzu gösterir. Tatlı ve romantik bir müzik dinlemek aşka ve mutluluğa işarettir. Kederli, hüzünlü bir müzik dinlemek canınızı sıkacak haberlere hazırlanmanızı bildiren bir işarettir.