Karı Kocayı Ayırma Büyüsü,


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Karı koca (Eşleri) ayırma büyüsü
:
Eşleri bir birinden ayırma büyüsü, iki kişi arasındaki sevgi ve muhabbeti bozmak, yerine düşmanlık ve ayrılık fikirlerini sokmaktan ibarettir.

Karı kocayı ayırma büyüsü dinimizce yasaktır bu konuda ayet dahi inmiştir Bakara 102 de bu konu anlatımaktadır. bu sebeble bu gibi büyü yapılması azla caiz değildir ve uzak durmamız gerekir. Karı kocayı bir birinden ayırmak büyüsü, iki kişi arasındaki sevgi ve muhabbeti bozmak, yerine düşmanlık ve ayrılık fikirlerini sokmaktan ibarettir.

Belirtileri, Sevginin nefrete dönüşmesi. Kadının kocasını, kocanın karısını durup dururken sevmemeye baslaması ve eşler arasında sogukluk başlaması. Karşılıklı hatalar aranması ve bunların kavga çıkartmak için bahane aranması. Başkalarının özür dilemelerini kabul etmemek ve her şeyden şikayetci olmak sebebsiz ve gereksiz yere küslük ve kırgınlık yaşamak esden iyice soğumak ve asla bir araya gelmek istememek.

Bakara 102 tefsiri; Allah Teala Kur'an'da şöyle buyuruyor: Süleyman'ın hükümdarlığı hakkında onlar, şeytanın uydurdukları sözlere uydular. (Süleyman'ın Büyü yaparak saltanatını kazandığını söyleyen şeytan ruhlu insanlara uyup, Süleyman'ın büyücü olduğuna inandılar.) Oysa Süleyman (büyü yaparak ) küfre girmemişti. Fakat o şeytanlar ise küfre gittiler. İnsanlara büyü ve Sihir öğreterek muska yapmayı öğrettiler. Babil'de Harut Ve Marut isimli Melekler'den ilham alan iki kişiye indirileni öğretiyorlar. Halbuki onlar: Biz fitneyiz (sizin için bir sınavız) sakın küfre gitmeyin! demedikçe kimseye bir şey öğretmiyorlardı.

Fakat o dönem ki insanlar bu meleklerden, erkekle karısının arasını açacak şeyler öğreniyorlardı. Ama onlar, Allah'ın izni olmadan onunla hiç bir kimseye zarar veremezler. Onlar, kendilerine yarar vereni değil, zarar vereni öğreniyorlardı. Andolsun ki,onu satın alanda satanda onunla kar sağlayanında ahirette bir nasibi olmadığını gayet iyi biliyorlardı. Vicdanlarını sattıkları şey ne kötüdür, keşke, bilseler.


1- Karşılıklı hatalar aranması sebesiz tartışmalar kavgalar ve bunları kavga çıkartmak için bahane olarak kullanılması.

2- Sevginin nefrete kine dönüşmesi kötü görmek ve sebesiz yere soğumak düşmanlık gibi görmek ve uzaklaşmak.

3- Kadının kocasından Kocanından karısından durup duruken uzaklaşması ve sevmeme tiksinti duyması ve evden uzaklaşması gelmek istememesi uzaklaşması veya gidip evine dönme isteği duymaması evi terketmek.

4-
Başkalarının özür dilemelerini kabul etmemek ve herşeyden şikayet etme karşılıklı veya tek taraflı olarak kusur aramak eşleri soğutma ayrıma evi dağıtma maksatlı yapılan büyü etkisi.

5- Eşlerin birbirini kötü görmesi , sürekli sebebsiz yere tartışmalar evde huzur bulamamak, bir birlerine devamlı kötü görüp tiksinmek  günden güne soğumak. Bu tür büyülerin etkisindendir. Bu gibi büyülerin iptali verilirse eski günlere dönülür, yine sevgi dolu mutlu bir şekilde aileler geçinirler.

6- Göğüs kafesinde sıkışma hissi,bazan çok ağrı ve sızı gibi.

7- Tedirgin bir uyku çekilmesi.

8- Midede sürekli sebebsiz ağrılar çekme, sırt ve bel kemiklerinde sızılar, tıbbi ilaçların tesir etmediği şiddetli baş ağrıları yaşamak. Sık sık baş ağrıları ruhun daralması evin içinde huzursuz olmak elinde olmadan evden dısarı çıkmak böyle büyülerin etkisinden olur.