J harfi ile başlayan rüya tabiri


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Jaguar:
 Rüyada Güney Amerika’da yaşayan pars cinsinden bu hayvanı görmek, bir uğur, bir müjde işaretidir.
Jakuzi: Rüyada perdelik jakuzi görmek, çok yakında hayırlı bir haberin alınacağına ya da bir hastalıktan kurtuluş yolunun bulunacağına işaret olarak kabul edilir.
Jambon:Rüyada jambon görmek ya da jambon yenildiğini görmek zenginlik işareti olarak kabul edilse de bu tesfir batılı rüya yorumcularına aittir. Doğulu müslüman rüya tabircileri, böylesine rüyaları genellikle pek hayra yorumlamaz, uğursuzluk olarak kabul ederler.
Jandarma: Rüyada jandarma gören kişiyi, çok yakın zamanda büyük bazı uğraşlar bekliyor demektir. Ancak, böylesine bir rüyayı gören kişi uğraşlarının sonunda kesin bir başarıya ulaşacaktır.
Jant: Rüyasında otomobil jantı gören kişi, arzuladığı geziye çıkamayacak demektir.
Jartiyer: Rüyada jartiyerini düşürmek veya kaybetmek, günlük hayatınızda ufak tefek dertleriniz olacağına ve hafif çapta bazı hayal kırgınlıklarına uğrayacağınıza işarettir.
Japon:
 Rüyasında Japon gören bir kimse, eğer bekar ise, hayatını sadık birisi ile birleştirecek demektir. Rüyayı gören evli ise, bu da hayra yorulur.
Japon gülü: Rüyada japon gülü görmek, büyük bir seyahatin habercisi olarak yorumlanır.
Jelatin: Rüyada jelatin görmek, hiç umulmadık bir kişiden ihanet görüleceğine işarettir.
Jeneratör: Bir kişinin rüyasında jeneratör görmesi, o rüyayı gören kişinin mesleğinde umulmadık bir anda ve umulmadık bir olay nedeniyle yükseleceğine işaret eder. Rüyayı gören kadınsa erkek evlat sahibi olacak demektir.
Jet: Rüyasında jet uçağı gören kimse, çok kısa zamanda bir işte kıskanılacak bir başarıya ulaşacak demektir.
Jeton: Rüyada jeton görmek, iyi para kazanılacağına işarettir.
Jilet: Rüyada jilet görmek, uzun zamandan beri sürüncemede olan bir işin iyi sonla biteceğine işaret eder.
Jüpiter: Rüyasında jüpiter yıldızını gören, çalışma gücünü kaybedecek ve bir hastalığa yakalanacak demektir.
Jüri: Rüyada jüri görmek, çok yakında kalabalık bir törenin olacağına ve bu törende kendisinin ön mevkide bulunacağına işarettir