İnternetten büyü yapmak,


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

Değerli okurlarım, Ah vah çekerek bu konuya değineceğim. Web sayfamın sayaç kısmını kontrol ederken gördüm ki internetten büyü yapmak kelimesi arama motorlarında ( Google, Bing, Yahoo  ve diğerleri ) boy göstermekte. Nedir bu internet üzerinden büyü yapma hadisesi bu konuyu şimdi ele alalım..
 
Internetten büyü yapma adı altında faaliyet gösteren bir çok web sayfası bulunmakta. Peki ama nasıl olacakta bir bilgisayar veya bir internet sitesi büyü yapacak yada internette dolaşan derme çatma bilgilerle büyü yapılması mümkün mü ? Tabi ki hayır. Büyü yapmak uzmanlık gerektirir bilgi gerektirir.
 
Bir bakıma internette yüzlerce hatta binlerce medyum olursa internetten büyü yapmakta mümkün olur sizce de komik değil mi ?
 
Kendisini medyum ilan eden veya vereceği bilgiler ile büyü yapılabileceğini beyan eden kişilere itibar etmemenizi tavsiye ederim.
 
Büyünün nasıl yapılacağını gerçekten bilen zat-ı muhterem bu bilgiyi emin olun ki internet ortamında veya başka bir yerde sizlerle paylaşmayacaktır.
 
Ayrıca kötü art niyet taşıyan büyü ve büyüleri yapmak günahların en büyüğü kapsamındadır. Ve yüce Allah'ın huzurunda affı mümkün değildir.
 
Tüm okuyucularımı Allah'a emanet ederek bu makaleme burada nokta koyuyorum. Bir başka Makalede görüşmek üzere. Selametle kalın.