İkinci Yemin ve Ahit, hz.süleyman,


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

2- Yemin ve Ahit : (Bismillahirrahmanirrahim Ve men haleka ve sevva, ve kaderre fe heda, vellezi Ahrecel-merâ Fecealehü)
Bu Dua hakkı için bu söylediklerimi üzerine yazar ve taşırsa asla yanına sokulmam gibi hayatta olduğu sürece şerrimden emindir der. Süleyman Peygamber bununlada yetinmeyerek, yine bir dua ve ahit ister, iblisin kızıda şu ücüncü yeminini eder.
Değerli okuyucularım duaları eksik yazmam da 2 sebep vardır birincisi emeğe saygı ikincisi ise en önemlisi her duanın hem ülvi hem suflisi olması dini imanı olmayanların bunu tersinden nahıs  saatlerde şer günlerde yıldıznameye göre zıt vakitlerde müsliman kardeşlerimize zarar vermesinden dolayı korkumdan yazmadım birçok alim bunu defalarca kitaplarında yazmış ve her dua her vefk her tılsımı eksik veya yanlış yazmıştır bunu sebebide budur ilmi bilen nasılsa eksiği bulur yanlışı düzeltir tamamlar yazar diye düşünmüştür çünkü burdan aldığı duayla kime zarar verirse banada pay düşecektir size en güzel örnek mutlaka duymuş olmanız gerekir.