Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Rahman ve Rahim Olan Allah'ın adıyla: Alemlerin rabbi olan Allah'a hamd ve Resulullah'a (s.a.v.) Salat-ü Selam olsun. Hz süleyman ve cinler arasında geçen Muhbir bir cinin kıssasıdır. Bu cin Davud oğlu Süleyman Aleyhisselema zamanında. Cinlerin Meliklerinin başıdır. Davud oğlu Süleyman (a.s.) dan rivayet edilirki. Günlerden bir gün cinlerin baş melikiyle oturur iken aralarında şu şekilde bir konuşma geçer. Süleyman (a.s.) cinlerin baş melikine: Ey cinlerin babası, uzun yıllar eşiyle beraber yaşadığı halde hamile kalamayan bir Kadın vardı. Onun hamile olmasına engel olan sebebleri bana haber verirmisin ? diye sordu. Cinlerin meliki: O zaman da bütün bütün kadınlar hamile kaldı ama yalnız o kadın kalmadı çünkü kısır bir kadındı. Onun hamileliğini engelleyen (ve kısırlaşmasına neden olan) şu dört şeydir.
1- Birincisi : Soğukluk yani kadının Rahminde soğukluk vardı ve hamile kalmasına engel oluyordu.
2- İkincisi  : O kadının Rahmi ters dönmüş idi.
3- Üçüncüsü : Onun Rahminde Cin kokusu vardı.
4- Dördüncüsü : Rahminde sarı su var idi. (İşte bunlar olduğu zaman kadının hamile kalmasına engel oluyordu). Diye cevap vermistir H.z Süleyman (a.s.)'a diye cevaplamıştır.