Hz süleyman peygamberin tılsımı ve ahitleri, tılsımlar


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Hz Süleyman ve İblisin kızı :
Anlatıldığına göre Allah'ın selamı üzerine olsun Hazreti Süleyman İran ülkesine giderken sağında Cinler solunda İfritler, başı üstünde kuşlar, yolda yürürken, çocukların anası denilen iblisin kızı bu şeytan kılıklı Cadının dağlar tepeler arasında yürüdüğünü, çölleri aştığını, kurtlar gibi bağırdığını, köpekler gibi havladığını, develer gibi gürlediğini, horozlar gibi öttüğünü, saçları dağınık, şerride arkasında sürüklediğini görür ve işitir. Bu lanet İblisin (şeytan) yakıcı iki gözü, çivi gibi dişleri olduğunu görünce, heyecanından ve korkusundan bayılır ve yere düşer sonradan secdeye vararak Hak Taalaya şöyle niyazda bulunduğu (dua ettiği) işitilir: Ey Subbuh Kuddus Rabbül Melaiketi ve-ruh, der kalkar, karşışındakine :
Ey lanet kadın sen kimsin ? diye sorunca, kadın kendisine :
Ey Allah'ın peygamberi beni tanımadınmı ? Hazreti Süleyman seni tanısaydım kimsin diye sorarmıydım, der: Acize kadın şöyle der. Ey allah'ın peygamberi ben Evleri yıkan, Kabirleri yenileyen, İblis aleyhillanin Kızıyım'der ey allah peygamberi ben gebe (hamile) bir kadına gelir, ona sen hamilemisin bana karnını göster bende sana karnımı gösteririm, der karşımdaki kadın karnını açtımı, elimi karnının üstüne koyunca gebe kadın'dan halis bir kan çıkar ve çoçuğunu düşürür. Ey allah'ın peygamberi, ben yorgun bir adamın karşışına gelip ona bakınca, aniden düşerek ölür. İnsanlar bu gibi ölüme, insanların, kızların gözü değdi diye söylenirler. Halbuki bu benim hünerimdir. Ve Yine Ey Allah'ın Peygamberi, yeni doğan yaşayan, anası babası onunla sevinecek çocuğun yanına gelir, bir vuruşta onu öldürürüm. Ey Allah'ın Peygamberi, Atların bağlı olduğu yere gelir, veya koyunların, develerin, bulunduğu yere gelir onlar otlar iken yok ederim.

Ey Allah'ın Peygamberi, ben bir küçüğe çarpmadımki o küçük ölmüş olmasın ben büyük bir kimsye dokunmadımki o kimse yürümüş olsun o kişi kötürüm olmasın. Bu sözleri işiten Davud oğlu Süleyman Peygamber ona: Ademin oğullarıyla ve havvanın kızlarına böylemi davranırsın ? Seni, demirden zincirlerle bağlayımda, başınada, erimiş bakır ve kurşun akıtıyım, diye cevap verince, iblisin kızı : Ey Allah'ın Peygamberi, Allah'ın söz ve vaadleri vardır, bunları benim için kabul et, der. Oda kabul eder, ve iblisin (şeytanın) kızı şu yemini yaparki :

Rahman ve Rahim olan Allah adıyla gerçek büyük ismiyle, bir olan ondan gayri bir Allah bulunmadığına onun samedaniyetine, doğurmayan ve doğmayan, küfüvvü bulunmayan o yüce Allah adına yemin ederimki bu tılsımı üstünde taşıyan veya asan bir kimsenin yanına ne sokulur ve nede sataşırım hayatta kaldığı sürece benden korunmuş olur, der bu tılsımın arapcası.
Değerli okuyucularım duaları eksik yazmam da 2 sebep vardır birincisi emeğe saygı ikincisi ise en önemlisi her duanın hem ülvi hem suflisi olması dini imanı olmayanların bunu tersinden nahıs saatlerde şer günlerde yıldıznameye göre zıt vakitlerde müsliman kardeşlerimize zarar vermesinden dolayı korkumdan yazmadım birçok alim bunu defalarca kitaplarında yazmış ve her dua her vefk her tılsımı eksik veya yanlış yazmıştır bunu sebebide budur ilmi bilen nasılsa eksiği bulur yanlışı düzeltir tamamlar yazar diye düşünmüştür çünkü burdan aldığı duayla kime zarar verirse banada pay düşecektir size en güzel örnek mutlaka duymuş olmanız gerekir.


Habil ile Kabil cinayeti ilk cinayeti kim işlemiştir; ve anlatılanlar kıyamete kadar bütün cinayetlerden pay sahibi kimdir.Kabil (Musevi kaynaklarında Kain, Kayn, Kayin) ile Habil (Musevi kaynaklarında Hevel), Tanah'ta, Eski Ahit'te, Kur'an'da ve hadislerde bahsi geçen dini şahsiyetler. Kabil, Âdem ve Havva'nın büyük oğlu, Habil ise küçük oğludur. Kabil'in, kardeşi Habil'i öldürdüğüne ve tarihteki ilk katil olduğuna inanılır.bunun sebebide Kabil'in (Kıskançlık Hırs ve Hased) i yüzünden kardeşi olan Habili öldürmesidir.Ve Tarihteki ilk cinayet dönemi yaşanmıştır.