Hastalık Büyüsü,


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Hastalık büyüsü :
Organlardan her hangi birinin tutulması sürekli sebesiz yere acılar çekmesi gibi azaların uyuşması sebebsiz hastalık büyüsü etkisenden olur. Ruhani sebeble Hastalık hastası olmak. Alışılmışın dışında sık sık hastalanması ve ilaçların tesir etmemesi. Bir kaç gün süreyle felç oluyor gibi vucuda giren kramp ve uyuşmalar ve bunun her ay tekrarlanması ve aynı günlere dek gelmesi sık sık olması. Dil tutulması konuşmada sorun yaşamak kekemelik ve görme bozukluğu gözünde herhangi bir sorun yokken. Çekememezlik sebebiyle  yapılan büyüler vardır. Bunlar insanlar için yapılır birde Göz değmesi için (nazar) cin nazarına uğrasın hasta olsun diye şer amaçlı yapılan hastalık büyüsü çeşitlerindendir.

Yatalak olsun yatağa düssün acı çeksin sürünsün diye yapılan büyü çeşitleridir. Asla dinimizin kabul etmediği ve kesin yapılması yasak olan büyülerdendir. bu işler için genelde kişinin tenine değmiş çamaşırlarını kullanmak saç veya teninden koparılmış kıl kullanırlar bunun için dikkatli olmak gerekir. Bu gibi durumlarda şifa ayetlerini okumak çok faydalıdır mutlak etkisini kırar ilerletmez sıkıntıyı. Her yapılan işte besmele ile başlasak sık olarak uygulasak bu gibi sıkıntılar asla bulaşmaz o gün içinde.