Fal ve Fal Çeşitleri


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Fala inanmayın ama falsızda kalmayın. Bu sözü duymayan olduğunu sanmıyorum. Peki hiç düşündünüz mü nasıl oluyor da oluyor?
Herkes yaşamındaki bazı dönemleri merak eder. O dönemler özel dönemlerdir. Acaba o dönemlerde neler olacaktır? Gelecek öğrenile bilinir mi? Buna imkan var mı? Fallar çok çeşitlidir. Dünyada kullanılan yada bilinen fal sayısı binden fazladır desek abartmış olmayız. Her Şeye rağmen gelecek yinede belli ortamlar ve metotlar içinde görülebilir her kimsenin fala bakma şekli ve bakım açısı fark gösterirher falcı iyi bir fala bakamayabilir. Falların hepsinde amaç hep aynıdır. Geleceğin görülmesine çalışılır. Bunların bazıları üst düzeyde bilgi gerektiren mistik veya akült yöntemlerdir. Daha da ötesi doğuştan gelen bazı algılama yöntemleridir.

Su bakımı dünya'dakı en zor fal türüdür, Su Bakımına bakan Medyum, fark etmez kadın yada erkek mutlaka temiz bir imana sahip olmalıdır, elbetteki Insan ne kadar imanlı olabilirse! Melek deyiliz hiç birimiz. Su Bakımına bakmadan önce birer defa bakanda baktıran felak ve Nas Surelerini okumalıdır sebeb; Su Bakımında meleklerin göründüyü kadar, Cinlerinde göründüyü ve insana bilinçli olarak yanlış bilgiler verdiyi çok görünmüştür. Bu duaları okuyunca O Cinler bağlanır ve bakana yaklaşamaz.
Su Bakımını diger fal türlerinden ayıran kısaca şunlardır: Su Bakımında kişi tarifi hatta isminin harflerini bazen isimlerde melekler tarafından söylenir. Mekan tarifi, Zamanlama en detaylı bir şekilde anlatılır.