Erkeğin ve kadının bağlanması, bağlama büyüleri,


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Erkeğin ve kadının bağlanması
,
Erkek karısıyla seks yapmakta başarılı olmaz sebesiz yere ilişki sorunu yaşar. Normal zamanlarda ereksiyon olduğu halde karısına yaklaşınca bir türlü ereksiyon olmaz. Kadınlarda aynı ve farklı olabilir eşi kötü görme yatakta beraberlik istemez ve o anda aşırı soğuma tiksinti farklı görme ve aşırı acı duyma gibi sebebsiz sıkıntılar yaşanır. Erkek iki evli ise hangi eşe bağlı ise ona karşı bağlılık sorunu yaşar.

1- Gögüste sıkışma hisseder karında sertlik olur vucudda şişkinlik kilo almış gibi, beline ara sıra gelen sebebsiz ağrılar uykuda sıkıntı yaşamak.

2- Evlenmeye aday olan erkek veya kız bunlardan biri diğerine farklı gözükür kötü çirkin pis kokulu gibi hisseder ve farklı sürette görünce sebesizce ara açılır ve araları bozulur ciddiye dönen bir ilişkide taraflardan birisinin sebebsiz yere ortadan yok olması gibi.

3- Tedirgin ve yorgun bir uyku uyunur uyuyamaz sürekli yatakta döner durur sebebsiz uyuyamaz uykusu kaçar yakaza halinde karabsan gelmiş gibi üzerine ağırlık çökmesi  korku ve kabus ile uyanmak uyumada zorlanma gibi şeyler yaşanması .

4- Mide de sürekli agrılar kalb te baskı kemiklerinde sızlama ,agrıma vucudun halsiz ve yorgun düşmesi tıbbı ilaçların tesir etmediği şiddetli baş ağrıları çeker.

5- Sebebsiz yere kavga etmek karsılıklı birbirini kötü görmek sözleri yanlış anlayıp tartışmak, kötü görmek soğumak uzaklaşmak kin ve nefretle yaklaşmak  aile içi geçimsizlik ve huzursuzluk yaşanması bu gibi büyülerin etkisidendir.

Bu gibi büyüleri genelde şu şekilde yapmaktalar, erkek için yapılacaksa yıldızının kamilen doğduğu tekli günde yazılır. Eğer gündüz yapılacaksa sabah yıldızı doğunca eğer ki; akşam yapılıyorsa akşam yıldızı doğduğu zaman denk getirip yaparlar. Ancak kadın için yapılıyorsa bunu zıddı yapılır. Kadının saatinde yıldızı ters batış yönündeyken (batış yönünden doğduğunda) ve çiftli günlerde yapılır. Erkek için yaparken burcu normal saatinde ve yerinde doğduğunda sabit yükseklikte olduğu zaman uygularlar.Düşmanlık ve ayrılık uğursuzluk ve terslik alameti olarak burcun ters yönünde (batma durumunda) iken. Eğer kadına yönelikse bunun tam tersinde uygulamaya geçerler. Kadının burcu yemen menzilinde ve ay da bu yönde ise o zaman. Şayet burcu şam menzilinde ise bu uğurlu bir durumdadır. Yazarken kişinin yıldızını unutmaz onun tabiatının cevherine uygun yapılır. Eğer yapılan kimse ateş tabiatlı ise yapılanı ateşe yakın veya devamlı sıcak olan yere bırakılır, toprak tabiatlıysa kapı eşiğinin altına. Hava tabiatlı ise ağaca asılır, su tabiatıysa akar suya ve ya göln içine bırakılır geri almak üzere veya ırmağa yakın bir kuyuya bırakılır. Geceleyin ise ay ve zühre bitişmesinde farklı tılsımlar ve yazılar yaparlar.