Dördüncü Yemin ve Ahit, cin yemini


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

4- Yemin ve Ahit : (Bismillahirrahmanirrahim Ve Hak men ceale elleyle süknen, veşşemsü vel kamerü hüsbanen, ve ceale)
Der ve Allah'a yemin ederimki bu dua tılsım üzerinde olursa yazar ve taşırsa yanına sokulmayacam gibi benden hiç bir vakit zararda gelmeyecektir. Süleyman peygamber, ise bununlada yetinmez ve yine dua ve ahit ister oda beşinki kez şöyle bir dua verir vaitte bulunur.
Değerli okuyucularım duaları eksik yazmam da 2 sebep vardır birincisi emeğe saygı ikincisi ise en önemlisi her duanın hem ülvi hem suflisi olması dini imanı olmayanların bunu tersinden nahıs saatlerde şer günlerde yıldıznameye göre zıt vakitlerde müsliman kardeşlerimize zarar vermesinden dolayı korkumdan yazmadım birçok alim bunu defalarca kitaplarında yazmış ve her dua her vefk her tılsımı eksik veya yanlış yazmıştır bunu sebebide budur ilmi bilen nasılsa eksiği bulur yanlışı düzeltir tamamlar yazar diye düşünmüştür çünkü burdan aldığı duayla kime zarar verirse banada pay düşecektir size en güzel örnek mutlaka duymuş olmanız gerekir.