Delirtme Büyüsü,


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

Delirtme büyüsü : Saçma sapan konuşmak ve şiddetli unutkanlık, Issız yerlere gitme isteği, tek başına oturmak,delirtme büyüsü belirtileri, dış görünüşe önem vermemek, sanki biriyle konuşuyor gibi duvara karşı konuşmak, gözünü odanın bir noktasına dikip sürekli bakmak, hayalet görmek ve onlarla konuşmak bazan çocuk bazan büyük bir insan gibi davranmak ve aşırı korkmak her şeyden herkesten ara sıra titremek kabus görerek yüksek bir sesle bağırıp uykudan uyanmak rüyada mezarlık görmek yüksek yerlerden düşmek tanımadığı kişilerin kovalaması ve korkutması. Arkasından takip ediliyor hissi, vesveseye düsmek her şeyden huylanmak insanları farklı görmek sözleri yanlış anlamak.

Biri takip ediyormuş hissi içinden sanki birşeyler olacakmış gibi hisler. İç korkuları ölecekmiş gibi veya birilerinin kendine zarar verecek düşüncelerine kapılmak. Böyle boş ve kötü düşünceler dalıp insanlardan uzaklaşmak. Boş hayellere kapılıp bos boş düşünmek. İnsanlardan uzaklaşmak, birileri arkasından geliyor hissine kapılmak kişilerin sözlerini ters anlamak, herkesten herşeyden şübhe duymak gibi şeyler bu gibi büyülerden etkilerinden dir. Sihirbazlık, büyü,üfürükcülük batıldır. İslam bunu red eder. Sihir, büyü, manyetizma üfürükcülük gibi bilimler yok değildir. Çinde ve hindistan gibi memleketlerde buna önem verilir afrikadada yaygındır. Büyük bilgin İbni Arabi Hazretleri şöyle der. Ben İlahi Bilim  hazinelerini gezdiğim vakit, bu bilmin var olduğu dolabı açtım içindekileini gördüm bunları öğrendim, fakat tatbikatını yapmaktan korktum ve çekindim. Çünkü bu bilim insanlığı kötüye ve batıla helâke götürdüğünü anladım. Bunun öğrenmisini ve tatbikini kimseye tavsiye etmem der. İnsanları etkileyen Nefsi emmare ve onu etkileyen şeytan hakkında kur'ân'ı Kerimde yüzlerce ayet vardır. Örneğin Muvazzeteyn denilen sureler (felak ve nas) sureleridir.