Cinsel iktidarsızlık büyüsü, eşleri bağlama büyüsü


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Evlenen erkeği ya da gelini gerdeğe girmeden önce bağlamak, gerdek gecesi gerekli eylemin yapılmasını önlemek, erkeği başarısızlığa uğratmak için düzenlenen büyüler. Bunları yapan da, yaptıran da kendini gizler, korkar. Yoksa suçlu bulunursa büyük olaylar doğar,bu yüzden kendini saklar bunu yaptıran kişi.

Büyülerde doğa olaylarından doğan yıkımları önlemek gereği olduğu gibi birinin başına yıkım getirme, evini barkını yıkma amacını gütme de vardır. Bu da pek istenmeyen  veya aşırı kıskançlık ve haset etme yüzünden yapılan kötü ve pis büyülerdendir. Bu gibi büyüler kesin ve kati olarak yasaklanmıştır dinimizce bakarada bire bir anlatılmaktadır. O'nu satın alanın ahirette nasibi yoktur yapanın da yaptıranında bu sebebden dolayı uzak durmalıyız böyle büyülerden.

Yer yüzünde onlarca büyü çeşidi vardır. Bunlardan bir tanesi de yeni görülmekte olan
cinsel iktidarsızlık büyüsüdür. Kısaca bu büyü nedir, nasıl yapılır siz değerli okuyucularıma anlatacağım. Bu gibi büyü türlerinde erkekte sorun var anlamında cinsel iktidarsızlık büyüsü  gibi düşünülmesin büyüden kaynaklı kişinin eşiyle beraber olamama sebebidir, cinsel iktidarsızlık sorunu yaşamasıdır o sebeble bu isim verilmiştir kişinin bağlanması sonu yaşadığı sorundur sebebsiz yere sıkıntı çekmesidir. Böyle büyülerde kişi başkasıyla sorun yaşamaz sadece eşi ile olmak isteyince sebebsiz yere birliktelik yaşayamaz ve aile içi sorunlar çıkar bu gibi büyüler dinimizce yasaktır.

Erkek gerdeğe girmeden dualar okuyup erkeğin adını anarak dualar okuyup bir yere çivi çakma yolu ile bu büyünün yapılması gerçekleştirilebilir. Bir kilide okuyup üfleyip kilitleyip bir yere bırakma yolu ile yapılır. Bir mendil veya bir ipliği ip ile düğümleme yolu ile yapılan büyü. İki tahtayı, iki ağacı güveyi bağlamak düşüncesi ile birbirine çakma yolu ile yapılan büyüler. İdrarla yapılan üzerine okuma yapılarak eşige dökülen büyü şekilleri, domuz yağını mezarda bekletip üzerine farsca isimler söyleyip okunarak uygulayanlarda vardır, gelin mumlarına yazıp üzerine okuyup farklı gün ve saatlerde onu yakmak, İki kaşığa sırt sırta verip ters olarak bağlayıp tılsım atıp dua ve esma okuyup bazı bitkilerle efsunlamak ve tütsülemek yolu ile yapılan şekiller ve sahibi meçhul mezarlara gömmek. İki yumurtayı kaynatıp veya sarısını alıp yapılan ve mezara farklı gün farklı saatte efsunlu olarak gömmek. Bunlar sizlere verebileceğim bir kaç örnek. Bu büyünün etkin olduğu kişi / kişilerde cinsel iktidarsızlık büyüsü baş gösterir.

Bu büyünün bozulmasında siz değerli okuyucularıma 25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübelerim ile yardımcı olmak bana gurur verir bu ve bunun gibi problemi olan kişiler iletişim sayfamdan bana ulaşabilirler. Saygılarımla; Bu gibi büyüler dinimizce kesinlikle yasaktır bunları yapmayı Kur'an'ı kerimde özellikle bakara süresi 102 ayetinde harut ve marut isimli meleklerin ismi ile anlatılmıştır ve bunu yapanların ahirette nasibi yoktur.