Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.Korunma (hıfz) 7 Ayeti Kerime;
Kur'an'ı Kerimde cinlerle alakalı ayetler bir çok yerde bilhassa tamamen cin suresinde geçmektedir. Cinlerden korunma sureleri'nden yedi tanesi bunlardır. Bunların dışında yine ayet ve surelerde mevcuddur. En önemlisi Bakara Suresindedir, Rahman sureside ve yine Ahkaf suresi ve  isra suresi gibi ayetlerde vardır. Saffat suresi ilk 10 ayeti. Cin suresi ilk 9 ayeti veya tamamı.
1 -  Ya eyyühel Müzzemmil Suresi.
2 -  Buruç Suresi. 3 -  Tarık Süresi. 4 -  Fecir Suresi.5 -  Elem neşrah (İnşirah) leke Suresi. 6 -  Kadir Suresi. 7 -  Kureyş Suresi.
Bu dualar 7 x 7 toplamında 49 defa okunması gerekir. Bitince şu dua ilaveten okunursa fayda vardır ve korunmuş olursun  " Allahümme attıl mekanehü, allahümme zelzil mekanehü, ehlükhüm ya mühlik ezzalimin. Ve mubidül fasıkın, mübidül adâe ve mühlükül adâe, ecmaühüm, sagirühüm ve kebirühüm, zükürühüm, ve ünasühüm, ve hürrühüm ve abidihüm, allahümme attıl mekanehü ve zelzil, erkânehü, ve ehlikhü ya mühlik ........ bin ......... Hatta la yerkad vela yeküm , vela yemşi, leylen vela neharen, vela ye'kül vela yeşrab, vela yenam hatta yehlekü helken azimen ve yeteferrekune an ehlihim ve karabetihim, biecmaihim, Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim. "
Ayetel kürsi, saffat süresi, rahman süresi, haşr süresi,cin suresi felak nas süreleri.Yasin suresinin  bir bölümü ali imran suresi ilk ayetleri, mü'min suresinin ahiri, enbiya suresinden dört ayeti kerime,meryem suresi sona doğru olan ayetler kehf suresinden on ayet.Araf suresinin son ayetleri zilzal suresi, ahkaf suresi bu ayetler okununca bu varlıklar rahatsız olurlar ve o gece sıkıntı veremezler.
Bu ayetler okunursa cinlerden korunmuş olunur. Rabbî enniy messeniyeş şeytânu binusbin ve azâba; Rabbi eûzü bike min hemezâtiş şeyâtıyni ve eûzü bike rabbî en yahdurun. Ve hifzan min külli şeytânin marid.