canbar aşk büyüsü, aşk büyüleri,


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Canbar Aşk Büyüsü : Bu büyü çeşidi aslında dünyaca babil büyücülerinin büyüsüdür. aslı o zamanlara dayanır fakat farklı farklı yazılmıştır canbar aşk büyüsü bu günkü kitap ve kaynaklara bu daireye isimler ve tılsımlar atılması gereklidir bunlar çalışan eski ibrenice farsça ve arapçaya çevrilmiştir ve bunun saati de çok önemlidir yoksa daire çevir isimleri yaz tek cümle ile sana gelir bu biraz  zordur bunun bir diğer adıda çevirgel yani gideni çevirme kaçanı döndürme sevmeyeni sevdirme aşık etme sıkıca bağlama ya sen ya hiç kimseyi gözü görmemesi senden başkası ile olamaması erkekse erkekliği kadın ise kadınlığı bağlama maksatı ile İran'ın Babil şehrinde çok yaygındı o dönemler tüm dünyaya nam salmışlardı bu tür büyücüler Canbar aşk büyüleriyle.

Bunda yapılan tılsımlı dairenin etrafında yedi (7) defa okuyarak dönmek eğer kişinin evi biliniyorsa evin çevresinde yedi (7) tur atmak ve daire şeklinde olması yok sa ev bilinmiyorsa büyük bir daire çizip onun çevresinde yedi (7) defa okuyup tılsımı kullanıp o istenilen kişi niyetine dönmek buna buna en az üç (3) gece veya yedi (7) gece ayni vakit aynı saatlerde devam etmek ve bu şekilde sonuç alamaya çalışırlardı veya evinin çevresinden yedi (7) parça toprak alıp okuyup bir beze bağlayıp evin karanlık bir köşesisne koyup istenilen kız veya erkeği beklemeye başlanırdı tabiki bu topraklar bu kişinin gelip yolunun üzerinden geçtigi ayağının değdiği yerlerden alınırdı.


Ailesi istesede istemesede istenilen beğenilen kız veya kadın üç (3) ile yedi (7) gün içinde gelirdi ve eve oturur bir daha gitmezdi bu canbar aşk büyüsünde bu büyünün etkisinden kurtulamazdı onun için buna canbar demişlerdir canıyla içinden istesede istemesede o isteyene aşık olup ondan baskasını görmüyor istemiyor onsuz yapamıyordu bu büyüde. Karşılık göremeyen aşkların ve terkedilmiş sevgililerin can simidi aşk büyüsüdür.

Bu bazen eşler arası bazende sevgililer arasında çıkan münakaşalar neticesinde ihtiyaç duyulan bir vefk çeşidir. En güçlü aşık eden büyü canbar aşk büyüsü. Birde bunu yapanın beyninde bu işi bitirmesi gereklidir bu büyü tamamdır olmuştur ve tutacaktır demesi gereklidir beyninde bitirmedi ise o zaman bu büyü yarım tutar veya sonrası bozulabilir. Her insan mutlaka aşık olmuş veya olacaktır ve her insan arzu ettiği kişinin kendine aşık olmasını ister.Bunun içinde her çareye başvurur.

Aşk büyüsü yapanlar başka bir yol bulamadıklarını söylerler. Kimilerine göre bu sorunu çözümlemenin yolu aşk büyüsü yapmaktan geçer onlar için çare aşk büyüsü yapmaktır. Şayet seven sevdiği tarafından sevilmiyorsa sevdiği kişiyi aşık etmek için büyü yapmak biçare aşığın son umududur. Böyle bir durumda en etkili aşk büyüleri tercih edilir,en etkili aşk büyüsü eşin dostun tafsiye ve anlattıklarından yola çıkılarak seçilir. Bazende bu işi meslek haline getirmiş bir büyücüden aşk büyüsü yapması istenir. Karar verilir ve aşk büyüsü yapılır.

Fakat aşk büyüsü nasıl yapılır ?  Yalan yanlış eksik bilgilerle aşk büyüsü yapmak ne gibi sonuçlar doğurur ?  Aşk büyüsü ters etki yaparmı, böyle bir aşk büyüsü tutarmı ? Aşk büyüsü uzmanı olduğunu iddia edenler tutmayacağını ifade etmişlerdir. Aşk büyüsü tarifleri öyle kolay bulunmaz. Seçilen en etkili aşık etme büyüsü tarifi ele geçirilince aşk büyüsü yapma işine başlanır.

Sevilen kişiyi kendine bağlamak için büyü yapmak aslında hoş karşılanmaz çünki kişi iradesi dışında sevmeye mecbur edilmekte büyüyle aşık edilecek kişinin özgür iradesi elinden alınmaktadır. Aşk büyüsü yaparken ve sonrasında aşk büyüsü tutarmı diye tereddüt etmek aşk büyüsünün etkisini azaltır. Etkili aşk büyüsü tutar,tutacak diye kişinin zihnine yerleşen  düşüncenin beyin içerisinde adeta şarj olup yoğunlaşması ve aşk büyüsü yapılan kişiye telapatik mesajlar haline  dönüşerek olumlu sinyaller ulaştırmasına sebep olur. Hatta denilirki insan belli bir düşünceye zihnini konsantre ederse o düşünce formlar halinde karşı tarafa ulaşır.

Örneğin aşk büyüsü yapılan kişi sizi rüyalarında görebilir bunu sağlayan sizin düşünce formlarınızın o kişinin beynine ulaşabilecek kadar yoğun enerjiye sahip olabilmesidir.  Aşk büyüsü yapacakların aşk büyüsünün tutacağına inanarak olumlu düşünmeleri başarı ihtimalini kat kat arttıran en önemli etken ve itici güçtür.

En etkili aşk büyüsü canbar. Çeşitli ülkelerde aşk büyüsü değişik tür aşk büyüsü örnekleri olarak karşımıza çıkar. Canbar asya aşk büyüleri içinde yer alır. Bu aşk büyüsü bozulması zor bir aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü bozmak için yapılması  gerekenler canbar aşk büyüsünün karşısında her zaman başarılı olmaz denilmiştir. Aşk büyüsü bozanlar bu ilginç aşk büyüsü karşısında zorlanmış bazende çaresiz kalmışlar. Canbar aşk büyüsü yüzde yüz tutar zamanı ve vaktinde düzenlice yedi (7) gece devam edilmesi etkili büyülerin başında gelir denmiş ,çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından iddia edilmiştir. Canbar aşk büyüsü aynı zamanda fazla işlem gerektirmeyen kolay bir aşk büyüsü olarak bilinir.

Aşk büyüsü içinde aslında en kolay aşk büyüsü Canbar büyüsüdür. Canbar aşk büyüsünde bir ceylan derisinden faydalanılır ve ona yazılır ve okunur istenilen kişinin gelmesi beklenir. Canbar aşk büyüsü yapmak için bir adet tabak büyüklüğünde ince deri tabakasına yazmak gereklidir bu geyik deriside olur. Deri tabakası tabak tersine çevrilerek kenenarlarından deri üzerine kalem vasıtasıyla bir daire elini kalemden asla çekmeden yani kaldırmadan bu daire çizilmelidir. çember çizilir. Bu çizgi çevresinden deri tabakası daire şeklinde kesilir.Tekrar bir boy küçük bir tabak alınır tabak tersine çevrilerek kenarlarından deri üzerine kalem vasıtasıyla bir çember daha çizilir. Bu çizilen çember ortalanarak su bardağı ağzıyla iç içe geçmiş iki çember daha çizilir bu çemberlerin içiçe geçtiği alan içerisine aşık olması istenen kişiyle büyü yaptıran kişinin adları birbirine bitişik olarak el yazısı şeklinde bütün harfler birbirine değmek kaydıyla yazılır. Yazı kesinlikle çember çizgilerine değmemelidir.

Canbar aşk büyüsü çok eski bir aşk büyüsüdür bu sebeple çemberlerin ve yazıların mürekkebinin çini mürekkebi olması eski geleneksel yöntemi uygulayanlarca tafsiye edilir canbar aşk büyüsü temiz bir yerde saklanır. Tam güneş doğmadan önce çıkarılıp sessiz sakin bir ortamda düzgün bir zemine konur. Merkezdeki yazı net görülecek bir mesafeden merkezdeki yazıya gözler odaklanarak 160 defa canbar denir. Sonunda aşık edilecek kişinin anne adıyla birlikte adı söylenerek misal, falan kızı veya filan oğlu bana böyle bağlansın ayrılamasın canbar olsun diye tam 40 defa anılır bu işlemler yirmi bir gün tekrarlanır. İlk yedinci günden itibaren canbar aşk büyüsü etkisini göstermeye başlayıp yirmi günün sonunda o kişi muradına erer dilediği kişiye kavuşurmuş. Bu işler ya kuşluk vakti yada gecenin orta saatlerinde herkes uykuda iken yapılır ve en kısa sürede cevap alınır istenilen sevgi aşk ateşiyle yanar tutuşur ve isteyene tüm kalbiyle bağlı olarak gelir ve ondan başkası ile ne olur ne de yapabilir tamamen bağlıdır.