Çalışma Alanlarım,


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


1- Büyü nedir büyüleri bozma, büyüden kurtuluş ve büyülerin her türlüsünden korunma. 2- Büyü sihir muska sebebli eşlerin arasının açılması  ve yapılan büyünün çözümü. 3- Aile eş dost ara açılma bebebleri ve bu sorunların giderilmesi. 4- Kısmet ve rızık bağlılığı sebeleri nasıl düzeltilir. 5- İki seven İnsanın arasının açılması  tekrar bir araya gelmeleri. 6- Sebebsiz yere işi bozulan kişiler işlerin düzeltilmesi her türlü sihrin yok edilmesi. 7- Cinlerden sorunlu kişiler ve korkan hayalet gören ses duyanlar. 8- Peri yeline maruz olanlar sürekli sıkıntı yaşayan insanlar. 9- Çarpılma ve şeytan takibine düşenler uğraktan dolayı, büyü sebebli muska bozmak . 10- Epilepsi ve sarası tutanlar sağlık sorunu yokken bu gibi sorunları yaşayanlar.

11- Vefk ilmi isteğe özel vefk yaptırmak kaidelerine uyularak yapılan vefk ve vefklerin her türlüsü.12- ruhsal ve manevi sorunları olan kişiler sebebsiz yere sorunlu yaşayanlar. 13- Topluma uyum Sağlamayanlar sebebini bilemeyenler. 14- Çeşitli hobileri olan kişiler normal dışı. 15- Tiki olanlar istem ve İrade dışı davrananlar kişiler. 16- Sevgilisinden eşinden nişanlısından arası açılanlar. 17- İşinde başarı elde etmek isteyenler. 18- Manen bağlı yada hiç bir sorunu yokken iktidarsızlık sorunu yaşayanlar. 19- Eşi ile beraber olamayan eşler.

20- Cin peri şeytan nazarına maruz kalanlar. 21- Nazar göz değmesi isabeti ayn olanlar. 22- Gece korkusu olanlar biri takib ediliyor hissi peşinde sanki takibci varmış gibi davrananlar. 23- Sevgi aşk muhabbet konularında.
24- Aşık olduğu eşi veya sevgiliyi vefkle kendine muhabbet etmeleri İçin. 25- Uzaga giden veya uzaklaşan eş ve sevgilinin dönmesi için. 26- Kaybolmuş kendinden haber alınamayan kişiler için. 27- Aşk acısı çekenler evlenmek isteyenler. 28- Büyü sebebli işleri bağlı olanlar. 29- Olacak işlerin sebebsiz bozulması.

30- Korku, (bazı insanlar vardır ki bunlar, her şeyden korkarlar mesela telefon çalsa yada kapı çalsa acaba kötü haber mi gelecek, yolda yürüse birisi takip ediyor zanneder hissi, hatta evinin içinde tuvalete bile yalnız gidemeyen, karanlıkta yalnız uyuyamayıp sabaha kadar ışığı açık bırakıp uyuyan kişiler.

31- Nazar, Peygamber efendimiz "Nazar deveyi kazana, insani mezara gönderir" buyurmaktadır. Nazar insanı anında halsizleştirir, eli kolu bağlı gibi bir işe güce kalkmaz. Hatta her hastalığı verebileceği gibi hadisi şerifte buyurulduğu gibi ölüme kadar götürür.

32- Aile geçimsizlikleri; Birçok ailede asiri huzursuzluk var ise. Aile geçimsizlikleri ve birbirine dargın eşlerin barısmaları ve huzurlu bir ortamda istikballerini devam ettirebilmeleri. Bu huzursuzlukların bir kısmı büyüden ve nazardan kaynaklanıyor. Allah'ın inayeti ile böyle huzursuzlukların ortadan kalkıp yerini sevgi, hoşgörü ve muhabbete bırakması için denedigimiz, tecrübe ettigimiz kuvvetli dualar vardır.


33- Yapılan Sihir Büyü (muska) veya nazar sonucu nasibi kapalı olup evlenemeyen erkek ve bayanların veya sorun yokken eşlerin aralarının bozulması. Kendilerine büyü yapılan kimselerin üzerindeki büyünün iptal edilmesi için. Uykusuzluk, sebebsiz yere bazi insanlar düzenli uyuyamazlar. Bunun içinde denenmis ayet ve dualar mevcuttur. Evham, Vesveseye kapılma ruhsal bunalimlar.

Ticari hayatta basarılı olamayan isleri ters giden kimselerin kazançlarının artması ve islerinin yoluna girmesi, bol rızık ve berekete kavusmaları için Kur'an'dan ayet ve sureler seçme esmaül hüsnalar.
Ümmü Sübyan illetinden dolayı sorunlu olanlar. Hayal gören, kulagina sesler gelen, hayalet görenler. Uyumayan, ailesini huzursuz eden veya çarpilma sonucu havale nöbet geçiren küçük çocuklar.Uykusuzluk, bazi insanlar düzenli uyuyamazlar. Bunun içinde denenmis ayet ve dualar mevcuttur.

Sübyan illetinden dolayi çocugu olmayan yada yasamayan hanimlar için. Sihir ve bagliliktan dolayi cinsel birlesmede bulunamayanlar için. Hayal gören, kulagina sesler gelen, düsüp bayilan, nöbet geçiren hastalar için. Uyumayan, ailesini huzursuz eden veya çarpilma sonucu havale - nöbet geçiren küçük çocuklarin düzelmesi ve sagligina kavusmalari için.

Fal, (Falci), kahve fali, suya bakan, hatta; papaz ve kahin, (Cin) cinci, Bakici (bakimci), görücü, medyumlara ihtiyaci olanlar bizleri her an arayabilirler. O konularda gereken yardimi yapiyoruz. Büyü iptali için Papaz, Kahin vb arayanlar ise mutlaka bize müracaat etsinler. Çünkü böyle kötü büyüleri de Cenâbi Mevlâ'nin yardim ve inâyeti ile yaptiklari büyüleri de çözüp iptal ediyoruz...Yoksa kesinlikle büyü filan yapmiyoruz.

Gelecekten haber verme diye bir hünerimizde olamaz. Gelecege ait bilgilerde yine Kuran da yasaklanmistir. Verilen bilgiler sadece hava raporu gibi tahminden ibarettir. Zaten Allah ve Resulüne inanci olan Kuran a inanan kimse böyle bir seye (sihir ve kehanete) tesebbüs edemez. Peygamber efendimizde hadisi seriflerinde 7 büyük günahi siralarken bunlarin arasinda büyü-sihir yapani da ayni kategori içerisine koymustur.

Önemli bir konu daha vardir ki oda, esler ve çiftler arasinda yildizlarin ve karakterlerin barisip barismama meselesini bana çok fazla soruyorlar buda tecrübeler yoluyla sabit ve önemli bir mevzudur. Bu konuda arayanlara da detayli bilgiler veriyoruz. Müracaat etmeniz halinde her çesit manevî problemlerinizde yardimci olacagiz ve insallah memnun kalacak, duaci olacaksiniz.