Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Büyü yapımında kullanılan malzemeler nelerdir ?
At ve Eşek kuyrugundan kıl Kedi ve Köpek tüy ve uzuvları kara kedinin boyun kılı kara kedi kanı domuz yağı ve kanı yılan derisi tavuk derisi geyik derisi eşek derisi bagırsak koyun başı ve kalbi fare kanı ve derisi sabun tahta kaşık beyaz ve kara nohut ölü topragı kara tavuk yumurtası insanın saçı insan tırnagı insanların özel eşyaları hardal tohumu dardağan balmumumdan insan şekilleritoplu iğne asma kilit anahtar zincir bakırip kurbağa kan soğan ve pis kokulu şeyler samursak kabuğu gibi bunlar genelde büyüde kullanılan bazı şeylerdir. Mezar toprağı kişiler ayit uzuvlarının kıl parçaları gibi şeyler.

Sevgi aşk muhabbet büyüsükarı koca eşleri ayırma büyüsü arkadaş veya sevgilileri ayırma büyüleri birisini uzaktan getirme veya uzaklaştırma büyüleri Erkekliği baglama büyüsü kadınlığı bağlama büyüleri dil bağı kısmet bağı bir kişinin işini gücünü bahtını baş bağlama birisini hasta etmek göz baş kalp ve benzer azalarını arı vermek birisinin idrarını bağlamak akıl hastası ruhi bozukluklar için yapılan sihir muska ve büyüler bir mekan evi dağıtmak icin yapılan öülü kefenine atılan büyüler mezara bırakılan yumurtalar uyku bağlamak ölümüne büyü yapmak evde huzursuzluk için kapıya mezar toprağı serpmek gibi işlemler uygulama yaparlar.


Büyünün etkilerini artırmak için kendilerine has kokuları vardır. celbi tesir ilkayı muhabbet için ak günlük, amber, misk, öd ağacıgibi buhurlar etkilidir. İnsanların arasına buğz adavet kin ve nefret ayrılık sokmak için, şeytan tersi, kırmızı sarımsak, katır tırnagı ve kılı keçi tüyü,soğan kabuğu, çeşitli hayvan deri ve kanı gibi pis şeyler. Bu gibi işler yapılırken azar azar tütsü verilmeli ve ezkara devam edelir ki yapılan büyüler tutsun diye bazan 2 rekat amaz kılanlarda vardır.

Büyü Uygulamaları : Büyü çabuk tutsun diye yedirme içirme yapmak yazılı muska sihir veya büyüyü evin kapı altına konulması evin içine bırakılır eski sahibi belirsiz mezara muska konur ağaca asılır ölü toprağı eve serpilir yazılı muska sihir büyü evin çatısına bırakılır ateşte yakılır suya atılır en tehlikelisi ise yapanında yaptıranında asla kafir edecek olan ayetleri karısık yazıp lavoboya gidip okuması banyoda üzerine oturma gibi çıplak ateş yakmak şeytanın hoşuna gitsin ve bana yardım etsin dileklerim yerine gelsin die ters okur ayetleri besmelesiz keçi kedi tavuk keser adak verir yapanda yaptıranda iki yakası bir araya gelmez dinden uzaklaşır sakın böyle işlere girmeyin şeytanın askeri yapar bu işleri bunu yapanlar hoca deyil şeytanın yaverleridir. Büyü için pazar, pazartesi salı  günleri kıst ağacının kökü yakılarak tütsülenir. Akırı karha, hantit ak günlük ve ruhlar toplayıcıda kullanılmaktadır. Çarşamba günü mavi mukla yakılı ve koklatılır. Perşembe günündeyse  öd ağacı ile yapılır miski amber ve ud Meali saile. Cuma günleri beyaz lüban ak günlük kullanılır. Cumartesi Şeytan tırnağı Acı biber cin elması  Erkek günlük kizbere ve ebu cehil karpuzu yakılarak tütsü verilir.