Büyü Belirtileri, büyü etkileri


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

Büyü Belirtileri: Evliliği bozma büyüsü evlenmeye aday olarak gösterilen kisi çirkin bir surette görünür ve kişileri bir birlerine karşı kötü ve pis iticilik yapması sonucunda araları bozulur bunun sebebi ise büyü belirtileridir. Tedirgin bir şekilde uyku çekilir ve sürekli sağa sola dönülür uykusu sorunu ve yorgunluk verir.

Midede sürekli ağrılar, sırt, bel kemiklerinde sızılar ve tıbbi ilaçların tesir etmediği şiddetli baş ağrıları görülür.Bir araya geldiklerinde sebebsiz yere bir birlerine karşı kin nefretle bakmak kavga etmek evinden uzaklaşınca bir birlerini özlemek büyü belirtileridir.

Böyle büyülerde amaç hedef alınan kişinin eşiyle iyi olan arasının açılmasını istemesinden kaynaklı pis ve farklı yerlerde çeşitli hayvan kanlarının kullanılması şeytana adaklar verme gibi bitkiler kanlar veya çeşitli hayvan derileriyle yapılan pis büyülerdir.

İbni kuddame el- makdesi derki büyü ve büyüler hakkında Büyü, kağıt haline getirilen bir düğüm,sözle veya yazıyla ifade edilen bir kelam yahut dolaylı yoldan hedef alınan kişinin bedeninde veya aklında yahut kalbinde tesiri görülen bir sözdür. Gerçektir, öldürücü ve hasta edici olanları vardır. Erkeği karısına karşı tutan ve ereksiyonu önleyeni, karıyla kocayı birbirinden ayıran, birini diğerine düşman kılanı yahut iki karşı cins arasında muhabbet peyda edeni vardır. El,Muğni c.10. s.104.

Büyü konusunda bakara suresi yüzikinci ayette adı geçen iki melek, aslında meleklerden ilham alma derecesine yükselen iki melek ruhlu insandır. İyiliklerinden dolayı bunlara iki melek denmiştir. Bu anlamı veren müfessirler olduğu gibi (Melekeyn) kelimesindeki Lam'ı kesre ile melikeyn şeklinde okuyanlar da (ibni abbas, hasanı basri, ebül esved ed dueli ve dahhak) vardır. O zaman , babil'de iki krallık, söz ve davranışlarla insanları etkilemek, kendine bağlamak ve yönetmektir, o taktirde indirme, ilham etme anlamına gelir demişlerdir.

Bu gibi Büyü belirtileri görüldüğünde 
etkisini kırmak için Amener rasûlü, Ayetel kürsi ve Vallahu min veraihim muhit. Bel hüve Kur'an'ın mecid. Fi levhin mahfuz. Ayetleri yazılır ve taşınır ayrıca suya ve tuza okunur yenir ve içilirse çok kısa sürede faydası görülür. Kur'an'ı kerimde bir çok ayette büyü ve sihirle ilgili ayetle vardır.  Bunlardan bazıları şunlardır; Bakara,102, Araf 1126, Yunus, 2,7,76,81, Maide, 110, En'am, 7, Hud 7, Hicr, 15, İsra, 47,101, Ta-Ha,57,58,63,66,69,73,