Burç madenleri ve ahkam saatleri, yıldızlar


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

Burç Madenleri ve ahkam saatleri:
Hamel madeni cedid, Sevr madeni ak nuhas, Cevza madeni civa, Seratan madeni gümüş, Esed madeni altın, Sünbüle madeni civa, mizan madeni ak nuhas, akrep madeni hadid, Kavis madeni kalay, cedi madeni kurşun, deliv madeni kurşun, hut madeni kalay.

Anasır Dost Ve Düşman : Toprak Su ile Dost, Ateş Yel (Rüzgar) Dost. Toprak Rüzgar (Yel) Düşmandır, Ateş ile Su Düşmandır, Ahkam Saatleri: Eğer bir maslahata girişirsen Ay, Zühre veya Müşteri Burcunda olsun. Güneş evvela tesdis yönünde olsun. Teslis odurki, Ay, Zühre veya Müşteri burcuna düşer. Evvela şems-i tesdis odur ki, üçüncü burçta olur. Şems odur ki, Utarid'dir. Bu amel muhabbete iyi olur. O burç Zühal günlerinde ve saatlerinde olması gereklidir ki; Ay Merih ve Zühal karşı olsun.

Yahut ikisi bir burçta olduğu mahalde olmalıdır ki istediği şeylere tesir etsin. Ama yıldızları beraber olsun. Eğer yıldızları beraber olmazsa nafile emek çekilir. Gerektir ki burçların dostlarını ve düşmanını bilmek gerekir. Eğer dost gelirse birbirine uygundur. Eğer düşman gelirse nafile meşakkat çekilmesin bu işten hayır gelmez .