Beşinci Yemin ve Ahit, yemin duası


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

5- Yemin ve Ahit : (Bismillahirrahmanirrahim Ve Hakk-allahü elmelikü elma'budüs-sadiku, elvadü vel vaudü, ve münecci İbrahim mim nari-nnemrudi, ve münecci Ali ibni Talib )
bu söylediklerime yemin ederimki herhangi bir insan bu tılsımı tasır ve üzerinden ayırmazsa benden hiç bir şekilde zarar, görmeyecektir ve bende yanına yaklaşamayacağım. Süleyman Peygamber ise bununlada yetinmez ve kendisinden iblisin kızına yeni bir daha söz ve ahit verdeyince. İblisin kızıda altıncı ve son ahid yeminini bu söz hakkı için bu tılsım duayı üzerine asarsa kesinlikle yanına yaklaşamayıp mekanına bile uğrayamam der ve yoluna devam eder.
Değerli okuyucularım duaları eksik yazmam da 2 sebep vardır birincisi emeğe saygı ikincisi ise en önemlisi her duanın hem ülvi hem suflisi olması dini imanı olmayanların bunu tersinden nahıs saatlerde şer günlerde yıldıznameye göre zıt vakitlerde müsliman kardeşlerimize zarar vermesinden dolayı korkumdan yazmadım birçok alim bunu defalarca kitaplarında yazmış ve her dua her vefk her tılsımı eksik veya yanlış yazmıştır bunu sebebide budur ilmi bilen nasılsa eksiği bulur yanlışı düzeltir tamamlar yazar diye düşünmüştür çünkü burdan aldığı duayla kime zarar verirse banada pay düşecektir size en güzel örnek mutlaka duymuş olmanız gerekir.