Bağlama Büyüsü, Bağlama büyüsü çeşitleri


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Bağlama büyüsü
etkili büyülerdendir, çok farklı yapılış şekilleri ve uygulamarı bulunmaktadır değişik türleri olan bir büyü çeşitleri mevcuddur.
Eski yıllarda babil büyücüleri dünyaya nam salmıştır yaptıkları bağlama büyülerinden o dönemlerde onlardan herkes korkmuştur bu yaptıkları büyülerden.

Bağlama büyüsü ve çeşitleri çoktur bazan iki kişinin arasını açmak veya işlerini bozmak yolundan uzaklaştırmak içinde yapılır. İki insanı bir birine bağlamak, dil bağlamak, idrar
bağlamak, akıl hastası etmek, uyku bağlamak, ölümüne büyü yapmak, bir mekanı evi boşaltmak veya bir erkeği ya da bir kadını bağlama bağlama büyüsünün çok çeşitleri vardır ve bu gibi konularını kapsar. Kalbe tesir etmeye çalışmak gibi büyülerdir.

Eskiçağdan beri büyünün en yaygın türü sevgiyle (aşkla) ilgili olanıdır bağlama büyüleri. Aşağı yukarı bütün eskiçağ, ilk çağ, ulusları bu konuda ortaktır. Günümüzde, anadolu'nun değişik bölgelerinde yapılan büyülerin çoğu gene sevgiyle, sevip sevişmeyle bağlantılıdır. Anadolu'da yapılan çoğu sevgiyi içeren büyülerdir. Bu gibi büyüleri yapan büyücüler cinlerle anlaşmalıdırlar. Bu anlaşma olmasa şeytanlar büyücüleri asla dinlemez ve dediklerini yapmazlar. Büyücüden bir kaç hayvanı kesmesini emreder etini farklı yere kanına başka yerlere bırakmasını dökmesini ister kısacası kendine adak yaptırır ve küfre sokar.

 
Bağlama büyüsü
(sihir) halk dilinde bu tür büyülere sihir de denir. İki kişinin arasını yapmak birbirlerini sevdirmek için yapılan büyü türüdür. Genç sevdiği kızın gönlünü çelmek için muska yazdırır bunu üzerinde taşır bazanda kızın geçeceği yoluna bırakır ve gizler. Genelde iki insanı bir araya getirmek sevdirmek için yapılan büyüye denir.

Bağlama büyüleri tılsım ve kişilerin tenine degmiş ve onlara ayit saç kıl tüy veya kıyafetleriyle (iç çamaşırı) genelde kullanılır bu gibi büyüler insanlarda sebebi bilinmeyen sorunlar çıkartır. Erkek ve kadınları bir birini delicesine sevmesi talibin her isteğine boyun eğmesi peşinden kosması isteklerini her şekilde yapması gözü talipten başkasını görmemesi kızmadan küsmeden haklı da olsa haksızda olsa her denileni yapması o kişinin emrine ram olması.

Bağlama büyüsü etkileri, bağlatan kişiyi bağlanan kişinin kişiyi herkesten kıskanması görmeden duramaması devamlı heyacanla aşkla sevgiyle muhabbetle özlemesi bazan hatalarıda olsa görmemesi böyle büyülerin etkisindendir.

Bağlama büyüsü ve büyüleri ve çeşitleri, nasıl yapılır bağlama büyüsü bazan düğümle yapılan mumla yapılan ak mum, kara mum, gelin mumu matem mumu, kara biber, kaşıkla saç teliyle kişinin iç çamaşırlarıyla yapılan çeşitleride vardır, ayakkabı çorap kıyafet ve çeşitli bitki tütsüleriyle yapılan büyü çeşididir. Rahmani değil şeytani büyülerdendir bu tür büyüler ilerki zamanlarda kişileri çok zor durumlara düşmesine bazan da dengelerinin bozulmasına yol açmıştır bu gibi büyülerden uzak durmak lazımdır.
   


Kötülük yapmak için hazırlanır. Büyü yapmak genel olarak günahtır. Allah (c.c) büyü yapmayı yasaklamıştır. Kur'an'ı kerimde şanı büyük yüce Rabbımız Bakara 102 de büyü hakkında detaylıca anlatılmaktadır, "Lakin insanların en hayırlısı insanlara en çok faydalı olanıdır" hadisi üzerine Sizlere büyü yapma konusunda değil yanlızca büyü bozma konusunda yardımcı olacağımı belirtmek isterim, Lütfen büyü yapma konusunda ısrarcı olmayınız.