B harfi ile başlayan şifalı bitkiler,


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Badem Kuru üzüm ve şekerle yenince öksürüğü keser göğsü balgamdan kurtarır tıkanmış damarları açar idrar yanmasını keser kan yapıcıdır gözün kuvvetini artırır dalak ve karaciğerin tıkalı damarlarını açar.
Baharlı Tere Tohumu yenir lapası başa kullanılırsa saç dökülmesini engeller suyu içilirse siyatiğe faydalıdır tohumu erkekliği artırır yumurta ile yenecek.
Bakla Kanayan yara göğüs hastalıklarına öksürüğe iyi gelir kilo almayı engeller.
Bal Hadisi şerifte Peygamber Efendimiz(a.s) İki şeye önem veriniz Biri Kur’an diğeri Bal. Bal ve Sinameki bunlar ölümden başka her derde devadır. İbni Sina diyorki Bal mideye Göze kuvvet verir şerbeti boğaz hastalına şifa idrarı söktürür şerbeti damarları açar masteki ile içince damarları açar sarılık karındaki suya şifadır çörek otu ile kaynatıp arka ve mafsallara sürünce ağrıları keser çeşitli ağrı sız ya iyidir erkekliği çoğaltır yanmış kan safra balgam sevdayı çıkarır.

Baldırı Kara Mide ağrısına kum dökmeye ilaç yapmaya elverişlidir.
Balık soğanla yenirse erkekliği kuvvetlendirir. Şehveti artırır su içmek mideyi bozar.
Besbase Beli sıkar ak günlük karanfil ve kitre anasonla yenirse. çiğnenince ağız kokusunu giderir yenilirse mide karaciğere faydalıdır.

Behmen kırmızısı balla yenirse şişmanlatır kalbe erkekliğe çok şifadır. Beyaz olanı safranla içilirse rahim hastalıkları temizler.
Beş Parmak Otu Dalak balgam şiş ayak ağrılarına iyi gelir suyuda içilir.
Biberiye Karaciğer sarılık dalak hastalıklarına iyi gelir kadınların ay halinde söktürücüdür mideye güç verir kan damar nefese iyidir.
Böğürtlen yaşlılığa saçların siyah kalmasına yarar gözelere güç verir kökleri kaynatılır içilirse böbrek ve mesanedeki kumları döker dalları eve konursa büyü sihir tesir etmez.
Burçak İbni Sina diyor yediğini hazmedemeyen kitre ile 3er gram içerse hazım kolaylaşır kan pıhtısını eritir.