Ayırma Büyüleri,saç ve sabunla yapılan büyü,kaşık büyüsü,ölü toprağı,mezar toprağı.soğutma büyü çeşitleri,


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

Sabun ve saçla yapılan bu büyü öldürücü ve çok tehlikeli büyülerden olan bir büyü çeşitidir.
Saç ve sabunla yapılan büyüler.
Büyü yapılmak istenen kimsenin saçından birkaç tel alınır.
Kullanılmamış bir kalıp sabuna sarılır. Sabuna kırkbir iğne batırılır ve belirli bir dua okunur. Sonra bu sabun kör bir kuyuya atılır. Veya pis akan su tuvalet banya akarı gibi yerlere uygular. Sabun orda eridikçe büyü yapılan kişi de evinde erimeye başlar ve yatağa düşer. Bu tür büyüyü bazıları insan sureti verip balmumu ile yapan kişilerde vardır.
Bu gibi çok büyük günah olan bu büyüçeşiti dinimizcede kesinlikle yasaklanmıştır ve bizimde uzak durmamız lazımdır.

Ölü Toprağı.
Eşleri, aileyi, iki seveni veya yakın dost arkadaşı birbirlerini çok sevenleri lıskançlık ve haset yüzünden ayırmak için yapılan büyülerde ölü toprağı kullanılır. Ölü toprağı bir mezardan alınarak ayırmak istenilen kişilerin yatağına serpilir. Çift o andan itibaren birbirinden soğuyarak ayrılır. Kin ve nefret başlar asla bir arada duramaz kötü görmeye başlar asla birbirlerini istemezler. Ölü toprağı serpilirken belirli dualar ve sözler söylemek gerekir.Evinin kapı eşiğine  bahçesine veya çatısına serpenlerde vardır.Kaşık Büyüsü.
İki sevgiliyi, eşi ya da kardeşi ayırmak için yapylan bir büyüdür. İki tahta kaşığa, ayırmak istenilen kişilerin isimleri yazılır ve kaşıklar arka arkaya getirilir. Yeni ölmüş birinin mezarı açılarak kefeninden bir parça yırtılır ve kaşıklara sarılır. Belirli bir dua okunur ve kaşıklar başka bir mezara gömülür. Ayrılması istenen kişiler o andan itibaren birbirleri için adeta ölü gibidirler. Yaşadıkları sürece bir daha yüz yüze gelemezler ve bir arada yapamazlar sebebsiz yere kavga eder birbirinden nefret ve kinle uzak dururlar.


Domuz Yağı.
Eşleri ayırmak için çok kullanılan şeylerden biri de domuz yağıdır. Büyüyü yapacak olan kimse bir parça domuz yağını alır, koynuna sokar. Sonra bir kiliseye giderek rahipten kendisini okumasını ister. Rahip bu isteği kabul ederek o kimseyi okursa maksat gerçekleşir. O insan okunurken koynunda gizli domuz yağı da okunmuş olur. Bu okunmuş domuz yağını çiftin yattığı yatağa yastığa koyarsa,veya sürerse o zaman karı koca birbirini domuz gibi görmeye başlar, birbirinden nefret ederler.Eşler bulaştırılmış yatağa yattığı sürece devam eder bu sorunlar ve tez zamanda ayrılırlar. Büyüyü yapan kişi, evine koyamıyorsa, sokak kapısına sürer, bu da tartışma ve kavgalara yol açar. Bu pis hayvanın yağını mezarlıkta geceletenlerde vardır. Haftanın belirlenmiş bir gününde ve önceden ayarlanmış saatında. Kanınında bu gibi pis işlerde uygulama şekilleri de vardır