Aşk büyüsü yapma


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Burda yazdıklarımız piyasada elden ele dolaşan büyüler hakkında yazılan kitaplardan kaynak olarak alınmıştır.

Aşk büyüsü
ile ilgili çok çeşit işlemler vardır. Aşk büyüsü yaparken  yıldız saatlerini ve unsurlarına (element) uymak vasfına uygun esmayı bulmak ve ayetleri seçmek hepsini cifir ilmi olan ebcedle hesaplayıp 4 bölüp unsurunu,7 ye bölünür yıldızını, on ikiye ayırıp burcunu hesaplanır 24 bölüp saatini bulmak ve bu şekilde isimlerle birleştirip çözmek sonrası uygulamak lazımdır ki yapılan işlem tutarlı olsun ve buna göre vefk hazırlanıp yapılır gerekli olan süre ve esmaül hüsna üzerine okunur ve üzerinde taşır veya kişinin istediği yere gelsin amaçlı evin karanlık bir yerinde saklı tutulurmuş.

Aşk acısı çeken kişi sevdiği için gönlünü çelmek için kendine çekmek için aşk büyüsü yapma muska yazdırır, bunu üzerinde taşır veya bir ağaca, bazanda yoluna bırakır, bu tür büyülerin amacı o kişiyi kendine bağlamak için yapılır. Kişi ondan başkasına gönül veremez kimseyle anlaşamaz ve ondan başkasını gözü görmez. Bu tür büyülerin amacı alın yazısını değiştirmek ve çalışmaktır bu nitelik dolayısıyla bir çok kimse özellikle dinine bağlı olanlar, bu yollara sapmayı, alın yazısına karşı gelme suç (günah) sayarlar büyü yapımına yanaşmazlar.

İslam dininde,
büyünün falın her türlüsü yasaktır, din bakımından suçtur. Allah'ın işine karışmaktır, ondan kaçınmak gerekir. Büyüden uzak durmamız gerekir  büyüler kötü ve islam dinini inkara götürür büyük günahtır. Büyü en büyük günahlardan olduğu için bakara 102 de anlatılmışır ve bu söz allah'ın sözüdür ve kesin olarak beyan edilmiştir. Büyü yapmak uğraşmak ilahi sözüne karşı gelmektedir.

Aşk büyüsü sıkça sorulan, sıkça müraacat edilen bir büyü çeşitidir. Yoğunlukla sevgisine karşılık bulamayan, bir kişiyi kendisine aşık etmek isteyen kişilerin yaptırmak istediği büyü türüdür.
Buna alternatif olarak vefk yapılmasıda uygundur. Sevdiğiniz insanı kendinize aşık etmek için vefk çeşitleride mevcuttur.

Duvak Teli
Bir kızın kısmetinin açılması için, gerdek gecesi yeni gelinin duvağından bir tel koparıp onunla büyü yapılırmış. Duvaktan alınan tel üç gün içinde cinciye götürülür. Cinci telin üstüne üç düğüm vurur, uçlarını boş bırakır. Her düğümün üzerine büyü yaptıranın adını yedi kez söyleyip üfler. Kızın saçından üç tel saç alır, onları da duvak teliyle birbirine dolaştırır, sarar, yediye bükerek bağlar. Üç gün günde yetmiş kez, euzubillah der, yere tükürür. Üçüncü günün bitiminde telleri üç kat muşambaya, muşambayı yeşil kumaş yamaya sarar, otuz üç dikişle diker, her dikiş vuruşunda büyü yaptıranın adını söyler, fatih'i-kısmet der. Kız yapılan muskayı, göğüs arasına ya da koynuna asar. Kırk gün içinde isteyeni çıkar. Bunu yalnız yaptıranla cinci hoca bilmelidir. Başkaları duyarsa büyü bozulur.

Üç Yol Ağzı
Kısmeti çıkmayan kızın, üç sabah üç yol ağzında durması gerekir. Önce cinci hocaya gidip, sabah ezanından önce okunulması gerekir. Hoca kızın alnına üç sin yazar, aralarına birer nokta koyar. Mor mürekkeple yazılan bu yazılar, üç kulhuvallah okunacak süre boyunca, kızın alnında durur, sonra silinir. Kızın avuçlarının içine de birer kaf yazılır, biraz sonra silinir. Üç kez euzübi rabbike söylendikten sonra, kişinin üzerine üflenirmiş.

Evli bir kadının baş örtüsü kızın başına örtülür, Kuran'dan bir sure okunup kızın yüzüne üflenir. Bu işlem en az üç kez, en çok yedi kez sabah ezandan önce yapılır. Kız cincinin yanından ayrılıp üç yol ağzına gider. Orada üç kulhuvallah, bir elham okuyup sağa sola üfleyecek sürede durur, yüzünü güneşin doğduğu yöne çevirir. Bazı sözler söyler, başını üç kez toprağa sürer ve dua eder. Bunu da en az üç, en fazla yedi kez yapar. Bu büyünün yapıldığı süre, kızın aybaşı halinden yedi gün önce ya da yedi gün sonra olmalıdır. Yine büyüyü sadece kız ve cinci hoca bilecektir. Bunu yapan kızın kısmeti yirmisekiz gün içinde açılırmış.
 
 
Saygılarımla
Medyum Kenan TEKE