Aşk Büyüsü Nasıl yapılır , Muhabbet büyüleri


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.
Aşk büyüsü nasıl yapılır ve yapma hakkında gerçekler nasıl uygulanır, internet üzerinde çeşitli kitapcılarda dökümanlar bulunmaktadır. Ancak tekrar hatırlatmam da yarar görüyorum ki büyü yapmak her zaman günahtır bir önceki yazım da  bakınız belirttiğim üzere büyü yapmak günah ve haramdır.

Bunun yerine, kur'an-ı Kerimde bir çok sevgi saygı muhabbet hakkında ki dua ve ayetlerle yapmak en doğru gercektir ve konu ile ilgil Esma-ül Hüsna okumak gibi çalışmalar yapmak lazımdır. Veya vefk çalışmaları ile yapılmalıdır.
Aşk büyüsü yapmak uğruna derleme bilgilerle yasak ve haram olan işlerle uğraşmayınız. Şüphesiz ki herşeyin en doğrusunu yüce Allah cc bilir. Bizler manevi ve gizli ilimler konusunda sadece aracıyızdır.

Böyle büyülere başvuranlar sevgililerin birbirine karşı yaptırdıkları büyüler. Bunlar sevip de sevilmeyen, sevgilisine kavuşamıyan bir çok insanın yaptırdığı büyülerdir. sevgilisini kendisine çekmek, gönlünü çelmek ya da başkasını seviyorsa ondan ayırmak bu tür büyülerin genel konusudur. Bunlarda bitkiler, çiçekler, yaprakları, kemikler, boncuklar gibi nesneler kullanılır. Bu tür büyüleri yapmayı, iki gönlü birleştirmeyi iyi, uğurlu iş sayarlar.

Kız Bulma
Erkek yalın ateşi yükselen bir ocağın başına oturur, yetmiş ya şafi söyler ocağa üfler. Cinci bu sırada Kuran'dan kısa bir sure okuyup delikanlının dört bir tarafına üfler. Sonra bir kağıdı bir bardak suda iyice ufalar, üç besmele ile içirir.

Bu işlem üç gün akşam namazından sonra uygulanır. Üç gün ara verildikten sonra delikanlı yine cinciye gelir muskayı alıp boynuna asar. Muska dışarıdan görünmez. Muskanın dört köşesine dört kız adı, ortasına da delikanlının adı yazılır. Arapça sözler delikanlının adını çevreler. Kız adları dışta kalır. Muska dokuza katlanıp üç kat muşambaya sarılır, yapıştırılır. Dikilmez yaptıran bu muskayı boynuna astıktan en fazla kırk gün içinde evlenebilecek kız bulurmuş.

Sevgiyi Arttırma
İki sevgili ya da karı koca arasında bir soğukluk, uyuşmazlık belirtileri başlar, bunun gelecekte daha büyük boyutlara ulaşacağından şüphe edilirse, nefesi keskin bir hocaya gidilirmiş. Hoca Kuran'ın Meryem Suresi"ni mor mürekkeple bir kağıda yazar, kağıdı küçük bir tas suda eritir, üç sabah kendisine başvurana içirir, yedişer damla da başına döker. Üçüncü günü kalan suyu da yedi damla içirdikten sonra, kendisine başvuran erkekse başına, kadınsa iki göğsünün arasına döküp üfler. Dört gün ara verir.

Yedinci günü yine Meryem Suresi'ni yazıp düzenlediği muskayı göğsünün üstünde, içten taşınmak üzere başvurana verir. Bu işlemin uygulanışından en az yedi gün engeç dokuz, sonra aradaki soğukluk yumuşamaya, yerini sıcaklığa bırakmaya başlarmış.Selam ve dua ile
en güzele emanet olunuz.