Aşk büyüleri, aşk büyüsü yapma


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.


Aşk büyülerinden bir örnekler :
  Bir kimse kendini sevdirmek, göze girmek için hocanın özel olarak yazdığı Aşk büyüleri veya bir vefk veya (muska) giysisine diker üzerinde taşır, sevdiği ya dakendini sevdirmek istediği kimseye yedi (7) gün, günde üç kere görünürse dileği yerine gelirmiş. muskada sevgiyle ilgili sözler, Kur'an'dan ayetler bulunur.

Bir muhabbet muska örneği : Ya Allah ya hayy,ya kerim, ya settar, ya hu, ya azim, el- muhabbetil daim vel sohbetil kaim, hidayetil kerim, hamiyetil alim, ya rabbel ezel  burda isim söylenir, kuluna min taraful sevet muhabbbeti ebed, alaka-i sohbet ihsan eyle,tarafeynin rızasını kuvveti kalb ile tahkim, mütekabilen muhabbet ve sohbetlerini birbirlerine mecburiyetlerini kaim ve daim eyle sözler yazılır böylece uzar gider aralara esmaül hüsnalar, ayetler yazılır isteyen ve istenilen kişilerin anne ve kendi isimleri kullanılır sonrası uygulamaya geçilir.


Güzel Görünme Büyüsü :

Bir kızın sevgilisine,  bir kadının kocasına güzellik muskası yapmak için kullanılmamış bir el aynasının üstüne güzel görünmek isteyenin adı, is mürekkebi ya da toprak boyası kullanılarak, tüy, kanat telesi ya da başka bir nesneyle yazılır, kurumadan silinir. Bu iş yedi defa tekrarlanır. Aynanın ortasına bir damla mürekkep ya da toprak boyası damlatılır. Damlatma sırasında kızın ya da kadının isim bilgileri söylenip Vech-I ahsen ya Halik (Ey yaratıcı bu en güzel yüzdür) denir.

Boya damlası aynanın üzerinde kuruduktan sonra yetmiş halakallah'I beşer fi suretuilmelek (Tanrı melek kılığında insan yaratmıştır), kırkbir kez maşallahu subhanallah söylenir, aynaya üfürülür.Ayna üç gece ay yıldızına bırakılır, bu süre içinde yedi Elham, bir Duha suresi okunur. Üçüncü günün bitiminde ayna üzerine dualar ve tılsımlar yazılır esmaları okunur üzerine aynanın büyüklüğünde bir muşamba yapıştırılıp büyüyü yaptıranın odasına asılır. Bu kişi her sabah kalktığında aynaya bir kez bakar. Ayna konduğu yerde asılı durduğu ve yapan aynaya baktığı sürece kocasına ya da sevgilisine güzel görünürmüş.

Bir erkek istediği kız ya da kadın için aynı özel büyüyü yaptırır. Önce kızın adı yazılır sonra kendi ismi ve kısa duası esmalar ve mührü süleyman kağıdın diğer tarafına ise dua okuyarak üç sin, yetmiş elif, üç lam Kuran'dan küçük bir sure yazılır. Kağıt ılık suyun içinde ıslatılır suyu çıkmsı için, ezilir toz gibi suya karıştırılır. Su, mürekkebin çıkardığı boya  mor renge döner. Bir cuma gecesi yatsıdan önce bu su kızın kapısına serpilir, ancak suyun birazı saklanır. Birisi aracılığıyla kızın başına damlatılır. Kırk gün içinde kızda erkeğe karşı bir yönelme başlarmış.Örneğin  Ey Rabbım  ey dirilik, canlılık veren suçları örten, ey yüce allahım sürekli sevgi sürekli konuşma, yüce rabbım en yüce bilgince kulunu elden tutma bağışla, ey evvel olan ey daim olan sonsuz rabbim tarafından sonsuz bağlılık ver ikisinede ikisinin onayını gönül gücü ile sağlamlaştır. Kendilerine karşılıklı sevgi otursun tatlı tatlı konuşmalar nasip eyle bir birlerine bağlılıkları sürekli sonsuz kıl yarabbel alemin.

Sevgilisinden karşılık görmeyen, sevip de sevilmeyen bir kimsenin sevgilisine karşı yapacağı iki türlü büyü vardır. Biri sevgilisini kendine bağlama, başkalarına duyduğu ilgiyi, sevgiyi ortadan kaldırma, kendisine yöneltme. İkincisi ondan öç alma, onu delirtip dağlara düşürme. Bu işi yapmanın iki yolu vardır.
A- Okuyup üfleme, muska, hamayıl, yazdırmak.

B- Belli yöntemlerle uyularak ilaç yapma.

C- Sevgiliyi kendine çekmek için iki Muhabbet Muskası yazdırılır. Biri sevgilisini kendine çekmek isteyenin üzerinde taşınır. İkincisi gönlü çekilmek istenilenin geçeceği yolu üzerinde bir yere gizlenir, Sevgili onun üzerinden veya yanından üç ila yedi defa geçer, bu gecislerde gönlünü çelmek isteyen buna kendini mümkünse gösterir ve kaçarsa ondan yavaş yavaş başarıya ulaşır.

Aşk büyüsünde kesin çözüm başlığı altında sizlerle paylaşacağım konu malumunuz. Yer yüzünde ve ülkemizde aşk konusunda muzdarip olan veya platonik olarak aşk yaşayan veya aşkına karşılık bulamayan kişilerin aşk büyüsü sözcüğü ile arama motorlarında sıkıntılarına çare bulmaya çalıştığı aşikardır.

Aşk büyüsü konusunda bu güne kadar sayısını hatırlayamayacağım kadar müraacatcıma yardımcı olmanın gururu ve kıvançı içerisindeyim. Yanlız bir konuya dikkat çekmek istiyorum. Büyü yapmak Peygamber efendimiz Hz. Muhammed s.a.v. döneminde yasak ve haram kılınmıştır. Bu sebebtendir ki. Aşk büyüsü yapacağını iddia eden kişilere itibar etmeyiniz. Ancak bu konuda çeşitli vefkler mevcuttur ve bu vefkler % 85 ila% 90 oranında başarı sağlamaktadır. Günün her saati iletişim sayfamda ve her sayfamın üst kısmında bulunan telefon numaralarımdan zatıalime ulaşmanız mümkündür buna alternatif olarak ise eposta adresim vasıtası ile eposta atabilirsiniz. En uygun ve en kısa zamanda tarafımdan size geri dönüş yapılacaktır.
 
Saygılarımla
 
 
Medyum Kenan TEKE