Aşırı Kanama Büyüsü


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.

Aşırı kanama büyüsü : Ay boyunca kadının kanamalarının devam etmesi. Bazan bu kanamalar regil döneminden fazla olması iki hafta sürmesi gibi. Kasıklarda siddetli sancılar görülmesi kasıklarda sertlik ve şişkinlik olması sonra normale dönmesi gibi. Bir hadiste peygamber efendimiz Hz. Aişe'ye aybaşı sonrasında görülen aşırı kanaması konusunda O şeytanın damarı gevşetmesinin bir neticesidir. buyurmuştur Şevkani, Neyl-ül Evtar isimli eserde gecmektedir. Karında aşırı sancılar olması kısa veya uzun sürmesi regli dönemi. Tıbbı ilaçlar fayda vermez yapılan tedaviler sonuçsuz kalabilir. İmami Şibli der ki; Şeytan insan oğlunun kan damarlarında dolaşır. Bu yüzden Peygamber efendimiz (s.a.v.) şeytan (iblis) kan deveran eden damarlarında dolaştığını, onun bu damarlar üzerinde özel bir tasarrufu bulunduğunu ve bedenin en fazla kan taşıyan damarın bu damar olduğunu beyan etmiştir. Binaleyh büyücüler şeytan vasıtasıyla kadınlarda aşırı kanamaya sebe olabilirler. Bu kanama bazan hayati tehlike arz edebilir ki zaten bu yüzden de o damara kan borusu adı verilmiştir. Büyücüler bu damarın genişletilip aşırı kanamaya sebebiyet vermesi konusunda şeytandan yardım alabilirler.
Aşırı kanamanın (hemorrhea) şekline göre çeşitli tedavi yolları vardır. Eğer aşırı kanama büyü sebebi ise (Kur'an'ı Kerimden) büyüyle ilgili ayetler okunur. En güzeli bu ayetlerin suya okunarak hastaya içirilmesidir. Şayet kanama cin çarpması sonucu vukuu bulmuşsa daha önce belirtilen tedavi şekli uygulanır. Eğer kanama (nesebleed) adı verilen şekilde burundan geliyorsa kişinin alnına Hud/ 44 yazılır. Şeyhülislam İbni Teymiyye böyle bir metod uyguladığı görülmüştür. İbni Kayyım ben bunu bir hasta üzerinde denedim başarılı oldum demektedir. Ancak ayetin kanla yazılması caiz değildir. Çünkü kan necistir. Ve Kur'an ayetleri bazı cahil büyücülerin yaptığı gibi  necis şeylerle yazılamaz.