Alış Veriş Büyüsü, bağlama büyüleri


Medyum

ve medyumluk hakkında tüm merak ettiklerinizi, cevap bulamadığınız tüm sorunlarınızı bana buradan sorabilirsiniz.
Medyum Kenan Teke sizlerin mutluluğu amaçlı olarak gelecekten hissiyat yapmakta ve sizlere bilinmeyeneleri söylemektedir.Alış veriş büyüsü
etkenleri  alış verişlerde sebebsiz yere durgunluk yaşamak
. Hedef alınan kişiyle irtibatta olan şahışların büyü yoluyla kötü etkenler devreye girip kişilerin bir birinden nefret etmeleri ve aralarının açılması bir araya gelememeleri sebebsiz yere sorun yaşamaları. Kişinin iş yerine gelmek dahi istemez olmaya başlaması ve iş yerinde sıkıntılı halsiz yorgun olması sebebsiz yere bunalması işlerin bozulması.

Yapılan herhangi bir ticari anlaşmanın sebebsiz yere bozulması bu büyünün etkisidir.


1- Alış verişte durgunluk sebesiz yere ticaret yapamama, gelen begenen insanların alış veriş yapamaması gibi şeyler.

2- Hedef alınan kişi veya kişilerin irtibatta olduğu iş yaptığı kişilere kötü farklı görünmesi ve bu büyü sebebiyle herkesin ondan soğuması uzak durması görüşmeyi kesmesi bağları kopartması.

3- Kişinin iş yerine işine bakmaması ve iş yerlerine gitmek isteme isteği olması iş yerinde sıkıntılar bunalmalar işini yapamaz bunalıp sıkılması iş yerinde daima huzursuzluk yaşaması gereksiz boş şeylerle ilgilenip işne bakmaması gibi şeylerdir.

4- Yapılan anlaşmaların sebesiz yere bozulması işlerin ters gitmesi işi olsa bile bir şekilde bozulup sebesiz ziyana gitmesi kimseyle iş yapamamak iş güç düzeninin tamamen yok olması.